Příspěvky uživatele - 131.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Puklistop - použití, prosím o radu, 21.3.2016
Děkuji Vám za rady, vyuzkouším to a budu věřit že to pomůže.
Puklistop - použití, prosím o radu, 20.3.2016
Děkuji Vám, tady je popsán časový rozestup, to je skvělé, ale uvádí se tam s Mospilanem látka Break thru a Decis Mega. Jak by ste to prosím volil tedy v kombinaci kterou mám ja? Ja tam mám Karate a Spartana. Kterou látku jako první, druhá tedy... celý příspěvek >
Puklistop - použití, prosím o radu, 20.3.2016
Dobrý večer, prosím o radu. Na oleandru jsem objevila puklice, naštěstí je zatím menšího vzrůstu a proto se mi podařilo ho od puklic kompletně očistit, přesadila jsem ho i do nové půdy. Koupila jsem na puklice k postřiku PUKLISTOP, který obsahuje... celý příspěvek >
Škůdce na růžích, 29.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý deň, prosím poraďte mi ako zachránim jednu z mojich ruží, ktoré pestujem na balkóne, je niečím napadnutá a neviem si s ňou rady, už som ju niekoľkokrát striekala prípravkom Dithane na čiernu škvrnitosť ale nepomáha to. Ďakujem
Sazenice ruží od Starkl - nechytili sa, 29.6.2015
Dobrý deň, prosím o radu, v apríli som si kúpila sadenice ruží od firmy STARKL, ani jedna sa nechytila a skôr to vyzerá že usychajú (uschnutá nadzemná časť) Ruže pestujem na balkóne, v primerane veľkých nádobách.Takto som si kúpila ružu od nich... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika