Příspěvky uživatele - 22.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hortenzie, 2.11.2008
Ráda bych se zeptala jak a kdy se stříhá hortenzie latnatá?Nestačila jsem ji zasadit na zahradu, ale mám ji ve velkém květináči.Přesto se bojím, že zmrzne.Prosím, poraďte?! Jana
Hortenzie - prosba o radu, 2.5.2008
Díky za odpověď.Jakou zeminu by jste mi doporučil zakoupit v obchodě, protože já mám na zahradě velmi těžkou a jílovitou zem.Bez zakoupení zeminy tam máloco zasadím Jana
Hortenzie - prosba o radu, 2.5.2008
Dala by se hortenzie zasadit do zeminy na rododendrony a azalky?Děkuji vám za odpověď?Jana
Co je to za kytku, 26.4.2008
Já mám také problém.Dostala jsem od známého kytku takzv. palcát.Je to sazenička a já nevím co je to vlastně za květinu.Neznám ji pod jiným názvem ani já ani ten známý.Prý je docela hezká.Ale přesto bych si ji ráda našla na internetu, ale pod jakým... celý příspěvek >
Anglické muškáty, 8.4.2008
Moc bych chtěla poprosit o to, jak pěstovat anglické muškáty.Nemám žádnou zkušenost.Děkuji!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika