Příspěvky uživatele - 67.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak docílit aby Juniperus virginiana Skyrocket rostl do šířky, 12.6.2016
Děkuji za pomoc. Problém je, že Blue Haven, Pathfinder a cypřiš arizonský nikdo v České republice neprodává. Alespoň jsem je nenašel na internetu. Havlis je má na stránkách, ale nemá je skladem.  Pěkný večer Jiří
Jak docílit aby Juniperus virginiana Skyrocket rostl do šířky, 12.6.2016
Děkuji za odpověď. Zvážím to. Skyrocket jsem chtěl kvůli šedomodré barvě jehličí a rychlému růstu. Možná je s Thuja Brabant nakombinuji. Přeji pěkný večer Jiří Novotný
Jak docílit aby Juniperus virginiana Skyrocket rostl do šířky, 12.6.2016
Dobrý den, potřebuji zakrýt výhled na zahradu třemi jalovci viržinskými Skyrocket. Chtěl bych aby narostly do šířky 1 m. Jak toho docílit? Výšku potřebuji 4 - 5 m. Děkuji za pomoc Jiří Svoboda Střední Čechy
Jaký je rozdíl mezi Jalovcem obecným Hibernica a Sentinel?, 18.4.2016
Děkuji za pomoc paní Lído. Přeji pěkný večer Jiří
Jaký je rozdíl mezi Jalovcem obecným Hibernica a Sentinel?, 18.4.2016
Dobrý den, váhám mezi koupí Juniperus communis Hibernica a Sentinel. Jaký je mezi nimi rozdíl? Preferuji šedomodré jehličí než zelené a rychlejší růst. Kolik centimetrů ročně rostou při dobré péči? Děkuji za pomoc Jiří Novotný Střední... celý příspěvek >
Je mulčovací textilie vhodná pro půdokryvné rostliny?, 20.3.2016
Děkuji za pomoc paní Lído. Přeji pěkný večer Jiří
Je mulčovací textilie vhodná pro půdokryvné rostliny?, 19.3.2016
Dobrý večer, zdědil jsem po osmdesátiletém otci zahrádku na chatě. Zahrada byla řadu let neudržovaná. Chtěl bych část plochy zahrady osázet půdokryvnými rostlinami konkrétně část Zimolezem fialovým (kloboukatým) dostal jsem od souseda 25 keřů a... celý příspěvek >
Hlohyně šarlatová - kořenový systém a telefonní vedení, 29.2.2016
Děkuji za odpověď pane Stando. Moc jste mi pomohl. Přeji pěkný den Josef
Hlohyně šarlatová - kořenový systém a telefonní vedení, 29.2.2016
Dobrý den, chystám se vysadit na své pozemku živý plot z hlohyně šarlatové 1,5 m od telefonního vedení (rovnoběžně s vedením). Norma ukládá bezpečnou zónu 1 m. Jak dlouhé kořeny má hlohyně? Nemůže za 10 let vedení ohrozit? Děkuji Josef... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika