Příspěvky uživatele - 154.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Substrát, 16.4.2016
Dobrý den. Prosím o tip na kvalitní a cenově příznivý substrát. (na rajčata). Potřebuji takový který máte vyzkoušený. Takový který je určitě od výrobce propařen... Děkuji za tipy... hezký den David
Ošetření latí foliáku, 20.3.2016
Dobrý večer. Budu stavět foliák z dřevěných smrkových latí. Tak prosím o radu čím je před stavbou ošetřit a impregnovat? Nejraději co nejméně chemie :-) Děkuji David
Vykuřovací patrona do skleníku, 20.3.2016
A co třeba ATAK fumigator?
Tyčková rajčata, 13.3.2016
Dobrý den. Tak toto se mi opravdu moc líbí. Velmi chytré... ten ukazovák hladiny zamýšlím úplně stejně :-) Líbí se mi vaše zužitkování deštovky a zapravení přímo do mezidna, nebot jsem nad tím také přemýšlel. jen by mě zajímalo jestli se nesrážela... celý příspěvek >
Tyčková rajčata, 12.3.2016
Tak to veliké děkuji za váš příspěvek a radu...  Tak jsem to pochopil správně... Díky husím krkům nemusím dělat složitě mezidno... Super nápad. Pěkný den David
Tyčková rajčata, 12.3.2016
Proti růstu jsem chtěl hned ze začátku dát netkanou textilii?... Ano to mi je jasné, že vyhnije, ale do budoucna snad opět naroste... Každopádně děkuji za připomínky... David
Tyčková rajčata, 12.3.2016
Zároven se zeptám jakou vybrat textilii na vrch kýble? černou či bílou nebo hnědou? Tkanou netkanou? Děkuji  David
Tyčková rajčata, 12.3.2016
Dobrý den. Děkuji za přínosnou radu. Mohl bych poprosit o náčrtek jestli jsem správně pochopil. Hezký den David
Tyčková rajčata, 12.3.2016
Ano přesně tak. ¨¨Postavím¨¨ foliovník na takových sušákách na prádlo, které mám k dispozici, ale ten pozemek mi nepatří. No a po sezoně to sklidím do garáže a dám do původního stavu... Ještě jsem přemýšlel něco postavit na střeše garáže kterou mám... celý příspěvek >
Ranné rajče, 12.3.2016
Radovan. Začínám první rok pěstovat rajčata v 665m. Kdy vyséváte, sázíte? Máte to ve foliáku? Nějaká další rada na pěstování v této výšce? Myslím čím se váš přístup třeba liší od všeobecných ¨¨pravidel¨¨ pěstování? Děkuji David
Ranné rajče, 12.3.2016
Harrachov 665n.m.  Tady to asi už bude chtít trochu jinačí přístup?? David
Tyčková rajčata, 11.3.2016
Děkuji za příspěvek. No jde o to, že bych rád vytvořil něco jako samozavlažovací kýbl s větší kapacitou (díky hrnci).  Mezeru klidně zakreju igelitem aby se neodpařila... Tak se ptám ostatních na rady a tipy... David
Tyčková rajčata, 11.3.2016
Děkuji za radu... Popřemýšlím...
Tyčková rajčata, 9.3.2016
Vedla mě k tomu ta myšlenka, že podle výšky vody v hrnci, bych poznal výšku vody ve kbelíku, který bych třeba postavil na cihlu v hrnci a tím vytvořil větší rezervu vody a zároveň zabránil přelití. A možná i na dno kbelíku pod hlínu nasypal drenáž.... celý příspěvek >
Tyčková rajčata, 9.3.2016
Neboť foliovník nebude na mém pozemku, tak aby po sezoně byla zem nerozrytá. Foliovník bude rozebíratelný a přemístitelný.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika