Příspěvky uživatele - 245.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy jabloně, 8.10.2016 Obsahuje fotku
Poslední
Určení odrůdy jabloně, 8.10.2016 Obsahuje fotku
Další
Určení odrůdy jabloně, 8.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl bych rovněž poprosit o pomoc s určením odrůdy jabloně? Strom je starý asi 20 let a roste v cca 600 m. n. m..  Roste celkem bujně a má tendenci k vyholování větví a není rezistentní vůči strupovitosti, ale nějak silně jí... celý příspěvek >
Mnozenie mm106, 16.9.2016
Omlouvám se za omyl. Podle faktury jsou A2 pouze VT.
Mnozenie mm106, 16.9.2016
Loni jsem si nechal poslat pár podnoží MM 106 a A2 obojí značeno jako VF (virus free). Předpokládám tedy, že by zavirované být neměly. Cena za podnož jak již zaznělo necelých 10 Kč. Cena za dopravu 200 Kč.
Kvete jabloň Hana, 12.9.2016
Děkuji.
Kvete jabloň Hana, 4.9.2016
Ivan Hlavatý: Mohu potvrdit, že Průsvitné letní to není. To u nás zrálo o 2-3 týdny dříve. Stromku se samozdřejmě zbavovat nebudu. Petr z Pardubic: Bylo by příliš troufalé poprosit o roub vaší Hany? Milan
Japonské křovinořezy ECHO, 7.3.2016
Máte někdo zkušenosti/vlastníte/pracujete s křovinořezem ECHO profi typ SRM 420 TES nebo SRM 520 ES? V podstatě jsem rozhodnut o pořízení jednoho z nich. Jsou za stále dobré (SRM 420 TES) peníze vůči STIHL přičemž o kvalitě nepochybuji, mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika