Příspěvky uživatele - 205.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okus - přežijí?, 8.4.2011
Díky za zkušenosti a rady, koupím nové, ať mám jistotu, že z nich něco bude...
Okus - přežijí?, 6.4.2011 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, vím, že tu bylo už hodně napsáno na téma okusu, přesto si dovolím se zeptat na názor zkušených. Podařilo se mi zapomenout přes zimu ochránit dva stromky a samozřejmě se nějaká zvířátka navštívila. Vypadají tak jak vypadají, resp.... celý příspěvek >
Ochrana dřeva proti dřevokaznému hmyzu, 28.4.2010
Zajímaly by mě obě varianty - pod střechou i venku. Zatím jsem k podobnému účelu používal Bochemit. Docela mne překvapil příspěvek, že by se dotyčný "obloukem vyhnul přípravkům na bázi boritanů" Možná má v něčem pravdu, ale mohl to alespoň... celý příspěvek >
Ochrana dřeva proti dřevokaznému hmyzu, 27.4.2010
Zdravím všechny, v jedné diskuzi na toto téma někdo napsal, že by se obloukem vyhnul přípravkům na bázi boritanů. Bohužel už pak dotyčný nereagoval na můj dotaz proč? Nemám rád rady typu "to nedělejte", aniž by k tomu bylo dámo... celý příspěvek >
Zmizely brusinky, 21.4.2010
Potfory jedny, každopádně to bude chtít nějaké pletivové klobouky :-)
Zmizely brusinky, 21.4.2010
V rašelině. Navíc jsem přesvědčen, že neuhynuly, protože přežily celou zimu a teď v dubnu jeden víkend byly, o týden později ani stopy.
Zmizely brusinky, 21.4.2010
Srnci - přicházejí v úvahu, i když mně prostě nejde do hlavy, že to zmizelo až te´d na jaře, kdy je zeleného krmení až až. A také to, že jedna rostlinka zmizela. Koupím nové a uvidím :-)
Zmizely brusinky, 21.4.2010
K variantě krádeže. Je to na samotě, kde jen tak běžný zlodějíček nedojde. Brusinky byly na podzim vysazené keříky, velké sotva 12 cm, v okolní trávě téměř zanikly. Ze čtyř jedna zůstala, proč by zloděj nevzal i tu poslední. Navíc po vytržení by... celý příspěvek >
Zmizely brusinky, 20.4.2010
To se mi moc nezdá, to by vzal všechny, ale jedna zůstala, navíc to nevypadá ani jako vyryté nebo vytržené.
Zmizely brusinky, 19.4.2010
Zdravím všechny, mám na zahradě (resp. měl jsem) 4 rostliny brusinky. Z ničeho nic mi zůstala jedna. Ostatní tři beze stopy zmizely. Nezůstal po nich ani pahýl, lísteček, prostě nic. Nemáte někdo zkušenosti, komu mohla brusinka chutnat? Díky za tipy... celý příspěvek >
Řez maliníku - neznám odrůdy, 26.10.2009
Zdravím všechny. Mám maliníky, neznám odrudy, zřejmě se jedná o více odrůd, něco málo plodily. Rád bych je sestříhal tak, jak se má. Doporučte mi, prosím stručný postup. Vím, že řez malin se tu řešil několikrát, ale jak řezat v případě, že nevím... celý příspěvek >
vodárna - nerez?, 10.3.2009
ještě mi prosím orientačně prozraďte cenu toho vašeho revolučního řešení?
vodárna - nerez?, 9.3.2009
smím se zeptat, proč nechcete nádobu? jaké to má nevýhody?
vodárna - nerez?, 5.3.2009
Dejme tomu každý druhý víkend. Přes zimu vůbec, ale to je vše bez vody.
vodárna - nerez?, 5.3.2009
Zdravím všechny, budu kupovat vodárnu pro zásobování chaty vodou ze studny. Dá se říct, že mám vybráno, jen váhám mezi "klasikou" s některými částmi z nerezu nebo komplet nerez - tedy i s tlakovou nádobou a co já vím, s čím ještě. Nemáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika