Příspěvky uživatele - 140.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký křovinořez na velkou plochu?, 7.7.2016
Teda hektar sekat křoviňákem je docela záhul, nešel by tam udělat ohradník a pustit tam ovce? Ale jinak čím silnější tím lepší a stihl je špička.
Postřik proti pilatce, 16.5.2016
Děkuji za odpověď.
Postřik proti pilatce, 16.5.2016
Dobrý den mohu ještě v této době provést postřik proti pilatce?
Výměna pístu na pile Stihl, 3.5.2016
řezat na se má na plný plyn a pokud je pila v záběhu dělají se častější přestávky
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 27.4.2016
Startování se zapnutou brzdou je dle návodu v pořádku, ale jinak úplně na h, o.v.n.o
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 6.4.2016
Až takový obchod objevíte tak napište kde.
Pila Makita UC3530A nemaže, 23.3.2016
Jestli byla pila v servisu a stále nemaže tak ji tam dejte zpátky ať to opraví pořádně.
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 5.3.2016
El.řetězovou pilu jsem měl a jedinou výhodou oproti benzinové je podle mě to že můžete řezat v uzavřeném prostoru.
Pila pro ženu, 10.2.2016
Ve Vašem případě bych volil něco s blízkým servisem to je stihl nebo husqvarna echo je u nás stále ještě exotická značka.
Pásová pila, 19.1.2016
No vono na tom balkáně je to vůbec ňáký divný.
Výběr stihl MS271 nebo HQ 455, 1.1.2016
Někdy se mi zdá že lidi kupují pilu né na řezání, ale na to aby s ní mohli jezdit do servisu. Hlavně aby byl co nejblíž.
Výběr motorové pily, 29.12.2015
10ccm o průměru 40 cm Vám pořeže jákákoliv silnější farma ať stihl, hq nebo dolmar.Akorát s tou cenou by to chtělo trochu přitlačit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika