Příspěvky uživatele - 107.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký keramzit do bazénu?, 7.6.2017
Zřejmě si popletl dva různé názvy pro dvě různé věci. Zřejmě myslel Zeolit. Ten je účinnější než křemenný písek, ale taky dražší. Ale já používám ten křemenný a každý rok dávám nový. A nemám nejmenší problém.
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 23.5.2017
Dle mého názoru nejméně poruchové křovinořezy a vyžínače vyrábí Stihl. Být Vámi asi bych koupil silnější, sice si připlatíte, ale nebudete ho tolik trápit. FS87 stojí cca 10 tisíc, v ceně jsou už kšandy na obě ramena, má řídítka, se kterými se mi... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 16.5.2017
Ale Makita jede na dvou 18Voltových akumulátorech současně a to není úplně nejlepší řešení. A taky není zrovna levná. To už můžete rovnou koupit Stihl-Viking a dostanete kvalitu. A ke Stihlu si můžete přikoupit 6Ah akumulátor, který v rychlonabíječce... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Stihl FS 240 teď stojí 14990 Kč. A má výkon 1,7 kW. Asi v této výkonové třídě nejrozumnější volba.
Mula elektrický vozík, 23.1.2017
Píšete o věčném tahání koleček. Zkusil jste už motůčko? Já jsem ho zkusil u známého a byl jsem překvapen, jaký je to pomocník. A za cenu jedné muly máte těch motůček sedm. Mula je hezká, ale těch 80 a více tisíc bych za to fakt nedal.
Nastaruje a chcipne, 4.1.2017
Tohle mně dělalo u jiné pily. Taky jsem se vrtal v karburaci, abych pak zjistil, že chyba byla v benzínové hadičce mezi nádrží a karburátorem. (přívod paliva). Hadička měla drobnou trhlinku. 
Dolmar MS 335.4U nebo Stiga SBC 425 HD, 22.9.2016
Mám zkušenost akorát s křoviňákem od Stigy, Dolmar neznám. Ale za sebe mohu říci, že Stiga je šrot na úrovni čínských křoviňáků. Omylem jsem ho před časem koupil po dobrých zkušenostech se sekačkami Stiga, ale křovinořez od této značky už fakt ne.
Křovinořez STIHL FS 460 C-M nejde nastartovat, 1.9.2016
V první řadě zkontrolovat, jestli svíčka dává jiskru. Mohl odejít zapalovací modul, což není zase tak neobvyklá závada. V rodině máme 2 křovinořezy této značky, sice jiné typy, ale u obou je už vyměněný. Neztratil motor kompresi? Může být něco s... celý příspěvek >
Jaký kotouč do křovináku?, 29.6.2016
Teď jsem kupoval kotouč od Stihlu na vysokou trávu. Je kovový kulatý a po stranách má několik náběžných zubů. Stál u prodejce necelé 3 stovky. Doteď jsem sekal trojzubcem. Tenhle kotouč je ale lepší. Tráva krásně padá do řádků. Také mám pocit, že... celý příspěvek >
Aku program od Hondy, 20.5.2016
Kolik to stojí, zjistíte snadno na stránkách Hondy. 4Ah akumulátor stojí 7 tisíc. Žádná cenová revoluce se nekoná, je to zajímavý, ale zatím s tím Honda jen začíná, moc toho nemají. Zatím určitě moc majitelů nebude, troufám si tvrdit, že asi žádný.... celý příspěvek >
Strunová sekačka - kterou doporučíte?, 19.5.2016
Můj známý si cca před dvěma lety pořídil Dolmar AT3624LGE a je s ním dosud moc spokojený. Předtím používal benzínový od Stigy a to byla podle jeho slov nejhorší koupě jeho života. Ten aku přístroj od Dolmaru jsem měl od něj krátce půjčený, strašně se... celý příspěvek >
Akumulátorový vyžínač, 25.4.2016
O víkendu krátce odzkoušeno, nasadil jsem hlavu Stihl Autocut 25-2.  Aku vyžínač mile překvapil, jak se s ním krásně seká. Mám ještě malý benzínový Stihl FS80 a řekl bych, že se skoro blíží výkonem k tomuto. Ale je to nezvykle tiché, krásně... celý příspěvek >
Akumulátorový vyžínač, 22.4.2016
Už je jaro a potřeba sekat. Pořídil jsem si tu FSA 90 a počítám s tím, že o víkendu ji trochu vyzkouším. V příslušenství není hlava na strunu, ale jde tam klasická Autocut hlava od Stihlu. Dodávají dvojčepelový žací nůž. Co mě překvapilo, že v... celý příspěvek >
Traktor HQ - akumulátor, 13.4.2016
U traktůrku většinou není nijak moc spotřebičů nebo se při sečení nepoužívají (myslím světla, blinkry aj.) Takže při týdenním stání, by i hodinový provoz měl akumulátor spolehlivě dobít. Samozřejmě, že přes zimu a při dlouhodobém nepoužívání by se... celý příspěvek >
Traktor HQ - akumulátor, 12.4.2016
Koukám zase jeden odborník. Gelová baterie je od výrobce natvrdo uzavřená, nemá žádné zátky a záslepky a je ji možné vidět například u zálohovacích zdrojů - alarmy, kamerový systém, píchačky v práci, telefonní ústředny.  Do motocyklů,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika