Příspěvky uživatele - 100.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neopadavé keře, 30.1.2016
není uplný požadavek, aby měly 5m... zeptám se jinak - do jaké velikosti narostou třeba za 3,5 let, když koupím sazeničku cca 50cm? nebo kdy dorostou do 2m? nějaké sestřihy jim neplánuju dělat, jen zasadit a maximálně občas zalét...
Neopadavé keře, 30.1.2016
děkuji za inspiraci... volba padne asi na zimostráz, nebo bobkovišeň... náhodou nevíte, co roste rychleji, potřebuje méně péče a kvete dřív? Děkuju
Sušení česneku v elektrické sušce, 11.7.2015
Máte někdo zkušenosti se sušením česneku v sušce? Nemyslím hned po sklizni, ale pro úplné usušení pro delší skladování... Mám s ním trochu problém, protože mi při sušení česnek zčerná a chtěl bych ho pěkný bílý... Za každou radu díky
Vysoká spodní voda, 28.3.2015
Pozemek mám v mírném svahu a úroveň spodní vody je cca 70cm pod povrchem... těch 70 cm je těžká zem a pod ní je nepropustná slínovice... Kaluže mi tam nestojí, ale i v létě když kopnu do země poznám, že je tam vlhčí, než jinde... Jakou podnož do... celý příspěvek >
Rozdělení stromů na pozemku, 18.3.2015
Ahoj, chci si vysadit menší ovocný sad a část pozemku mám mokřejší - stěká sem povrchová voda, ale netvoří se tu kaluže - prostě je po deštích o poznání mokřejší než druhá polovina... Na pozemek bych chtěl vysázet nějakou jabloň, trnku, merunku,... celý příspěvek >
Maliník, který neodnožuje, 23.2.2015
Dobrý večer, dá se někde sehnat maliník, který neodnožuje? Chtěl bych mít nějaké keře, ale vzhledem k nedostatku prostoru nechci, aby se nekontrolovatelně rozrůstal... Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika