Příspěvky uživatele - 237.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 19.4.2016
Chtěla jsem letos pěstovat rajčata a lilky v 10-ti litrových kýblech. Ted když ale koukám na cenu - ta nádoba na maltu - kulatá - by se mi líbila. Dole vyvrtám díry, dám drenáž, rajčata nasázím dokola, zalévání uprostřed... Co myslíte? Kolik sazenic... celý příspěvek >
Ranné rajče, 13.3.2016
Pěstuji v 650m, fóliák ani skleník nemám. Vzhledem v půdě - jíl a kamení, pěstuji vše na vyvýšených záhonech. Rajčata pěstuji převážně ranější a menší. Vysévám v obvyklý termín (první dva týdny v březnu), vysazuji později - poslední týden v květnu... celý příspěvek >
Zvýšení bylinkového záhonu, 20.2.2016
Dobrý den, poprosím o radu - potřebovala bych zvýšit bylinkový záhon o cca 30cm. Drobnější bylinky (yzop, šantu atd.) přesadím celkem bez problému, ale co s velkými "keříčky" oregána, meduňky a více druhy máty? Obávám se, že ty se mi vzhledem k... celý příspěvek >
Planá višeň, 9.2.2016
Děkuji za vaše názory. V podstatě bych mohla vyzkoušet téměř vše, co jste mi radili - kmínků mám na to dost :-). Pilku mám F, dělá krásné hladké řezy, přiklonila bych se poté k zatření voskem (ale nerozumím tomu, spíše je to z nostalgie - vždy to tak... celý příspěvek >
Planá višeň, 9.2.2016
Máte pravdu - stromek již nějaký ten rok stojí a další rok bez naroubování určitě vydržím. Dobře jste mi to popsal (jen jsem si musela najít "začištěte žabkou" - to ještě nastuduji). Kdy je nejvhodnější čas k řezu?
Planá višeň, 9.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na pozemku mám planou višeň-viz obr. Každý rok má obrovské množství plodů,  bohužel neupotřebitelných (i když ptáčci mají radost). Jednak chuťově, jednak je v místě, kde se k ní do výšky-do koruny, nedostanu. Kamenitý prudký svah.... celý příspěvek >
Hokaido - dlouhodobbé skladování, 13.1.2016
Dýně mám rozložené na schodech do sklepa, navzájem se nedotýkají, schody studené, okolní teplota je kolem 15stupňů. Zrovna včera jsem likvidovala první nahnilou, ostatní vypadají v pohodě. Minulý rok jsem uskladnila stejně a vydržely určitě do... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 13.1.2016
Sousedi pěstují pouze cukety a jeden odvážlivec klasické hokaido ve skleníku. Vybrala jsem odrůdy s menším plodem - hokaido solor, liscia, acorn a no-name menší šedou tykvičku (tu jsem dostala, výborná chuťově, ale asi už nebude "čistá") a budu... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 30.12.2015
Stín plný (pod náletovými stromy - prořežu je, ale celá léta tam byla tma, stín, vlhko), na svah tak dva metry max. Včely zajistím, slimákům se k nám nahoru zatím moc nechce (ťuk, ťuk  ), postýlku připravím a zalévat budu pravidelně. Jen... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 30.12.2015
Dobrý den, mám dotaz týkající se pěstování dýní ve stínu (pokud už je v nějakém jiném vláknu, omlouvám se - nenašla jsem). Pro začátek uvedu, že bydlím 650mn, dýně bych potřebovala vysadit do stínu, poté by se plazily po jižním osluněném svahu,... celý příspěvek >
Neznámý druh luskovin, 4.12.2015
Dobrý den pane Jiří, moc děkuji za články - posunuly mně dále v hledání, minimálně Ledenec se mi zdá opravdu zajímavý. Našla jsem nějaké malé odkazy na různých stránkách tak kolem roku 2008 a pak už nic. Ale někdo někde ty semínka určitě má... celý příspěvek >
Neznámý druh luskovin, 3.12.2015
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně neznámých (alespoň pro mne) druhu luskovin. Jestli máte nějaké zkušenosti s pěstováním, výnosem, chutí, popř. kde sehnat semínka. Jedná se o: Ledenec nachový Lablab Fazole GOA / psofokarpus čtyřkřídlý /... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika