Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 6.6.2015
Musím poděkovat zdejším tipům, na podzim zasazená Karmen už plodí a jahody má opravdu výborné. Už se těším, až si ji sama namnožím.
Ředkvičky, 6.6.2015
Jak hluboko je dáváte?
Odkvetlé okrasné česneky, 6.6.2015
Co teď s nimi? Jen ostříhat nebo vyrýt?
První, nejrannější jahody, 27.5.2015
Mně začíná Karmen. A ptáci už si všimli.
Malina - výsadba, 26.5.2015
Nechte je být. Ta moje při zakoupení měla zelené výhonky, bohužel jsem neměla čas ji zasadit, založila jsem ji do hlíny a pak zapomněla zalít. Vše uschlo. Už vypadala, že je po ní, když jsem ji sázela. Pak dlouho nic, až teď najednou výhonky.
Dotaz na květinu, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Právě kvete, měla jsem ji, nemohu si vzpomenout na název. Předem děkuji za odpověď.
Více pažitky méně květů, 23.5.2015
Pažitka právě kvete, bohužel téměř netvoří listy. Jak to udělat, aby bylo více listů? Vylamovat květy?
Malina - výsadba, 17.5.2015
Mně začíná až teď.
Málo třešní, 17.5.2015
Třeba prezident? :-))) Dělala jsem sondy a hnojila, na jaře za sucha zalévala. Velký ořech opodál už nestojí, ten je dost omezoval, koruny jsou prosvětlené.
Málo třešní, 17.5.2015
Letos budu mít opravdu málo třešní. Višeň je obsypaná, třešeň kvetla taky hodně, ale jen pár je už větších zelených, zbytek zůstaly jen drobné pecičky na stopkách, které opadávají, když o větev zavadíte. Čím to je?
Rajčata - kroucení výhonů, 14.5.2015
Nezaléváte je příliš? 
Zakrslé listy u jahod, 9.5.2015
Nemůže se rozšířit i na ostatní?
Zakrslé listy u jahod, 9.5.2015
Zlikvidovat hned nebo až po úrodě?
Zakrslé listy u jahod, 8.5.2015 Obsahuje fotku
Je to Karmen, výsadba vloni na podzim. Asi u 5 kusů jsou listy zakrslé, vznikly takové malé kotrčky, nevíte prosím, čím to může být? Ostatní z výsadby jsou velmi pěkné a právě kvetou.
Meruňka Veselka, 5.5.2015
Zasadila jsem letos Veselku, je to podnož semenáč. Divné je, že se nyní všude na kmínku probudily pupeny. Všechny začaly růst. Co s tím? Vylámat? Ještě se mi to u žádného vysazeného stromku nestalo.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika