Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel v jahodách, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Co je to, prosím, za plevel, velmi se rozlezl v jahodách, u kořene má takové hlízky, většinou čtyři. Když se to nevytrhne s hlízkami, roste to pořád dokola. 
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 1.3.2015
Původní rostliny přece také porostou dál, takže jsou teď čtyři.
Přesazování tulipánů a narcisů, 1.3.2015
S tím právě počítám, mám veliký květináč, tak bych vyryla velký kus. Aspoň uvidím, jak to dopadne. 
Přesazování tulipánů a narcisů, 1.3.2015
Mám opačný dotaz. Raší mi mnoho tulipánů a tak bych jich pár chtěla vyrýt a dát do květináčů, ale ponechat venku. Lze to ještě teď? Jsou tak 5 cm venku.
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 28.2.2015
Dnes jsem si šla utrhnout kadeřávek a samozřejmě na rubu listu seděly molice. 
Vysévání letniček, 28.2.2015
Mně hledíky moc neklíčily, pak jsem četla na stránkách toho estonského shopu, že nemají rády rašelinu, takže druhý pokus byl místo výsevního substrátu už v hlíně ze zahrady a klíčily hned.
Co budeme sázet do truhlíků na jaře?, 15.2.2015
Koupila jsem směs nízkých letniček, jen se to nasype a už to samo jede.  Tak to ze zvědavosti zkusím.
Spendlik, 1.2.2015
Ano, snad žádné jiné ovoce nevoní tak na dálku jako špendlík. Taky je sbírám, jsou jako med. Stromek nám narostl moc do výšky.
Vysévání letniček, 25.1.2015
Tak už mi to klíčí, lobelka, kraspédie, šalvěj, ze zeleniny kapusta a koriandr.
Vysévání letniček, 20.1.2015
Slunečnice mám letos taky v plánu, červené. Budu je muset teda hlídat, aby mi je neužrali hned u země.
Vysévání letniček, 18.1.2015
Pěstujete sporýš argentinský?
Vysévání letniček, 18.1.2015
Já jsem je ve váze snad nikdy neměla. Tak snad vyroste. Taky bych měla mít ten velký hledík. Viděla jsem v televizi velmi tmavě červený, tak jsem si ho musela koupit. Vypadal efektně s jinými květinami. Jinak mám taky dost svých semínek z loňska. Ale... celý příspěvek >
Vysévání letniček, 18.1.2015
Jaké letničky letos sejete? Včera jsem zasela hledíky, tmavočervený a žlutý, kraspédii.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 4.1.2015
Jsem na tom stejně. Semínka jsem roztřídila podle měsíců k vysetí. Příští týden jdu pro substrát a začnu nejdřív jednoletkami jako hledíky apod. 
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 4.1.2015
Nejsou všechny svraskalé použitelné na čaj?
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika