Příspěvky uživatele - 231.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznamý jehličnatý strom, 30.12.2015
Podle mého názoru je strom podstatně starší, ale na místě - pokud byl sázen asi tak dvoumetrový - může být zmíněných šest let. (To však není podstatou otázky). K určení se dostávám nyní: nejvíce ze všeho mi to připomíná buď jedlovec (jedlovec... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 16.12.2015
Pane PP., já už jsem zhuntovaný, ale to počasí mě furt ven láká. Ale nedělám nic - nemůžu:-((((( * "Na jaře džber vody - hrst bláta, na podzim hrst vody - džber bláta" Nevím jak bude na jaře, ale ve Valašském království je stále hrozné... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 16.12.2015
 Osobně Lipnické moc fandím, ale kolik už takových "zázraků" bylo...??? * Úplně nejlepší je asi pošmejdit po okolí a poptat se čemu se tam daří. * Já ještě dodnes nemám vykáceny všechny moje neúspěšné pokusy z mládí... Rafael.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika