Příspěvky uživatele - 0.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergenie - okousané listy, 14.7.2008
mám už asi čtvrtým rokem vysázený záhon bergénií, po všechny čtyři roky byly vždy silné a krásně kvetly... letos jsem je tedy na jaře více obrala - moc nekvetly :-(ale hlavně - teď jsou i okousané listy - a to celkem dost - vypadá to jako kdyby vzal... celý příspěvek >
solarni odpuzovac krtku, 8.7.2008
Vlastníte někdo prosím ten odpuzovač krtků na baterie? Je u toho název Deramax - Cvrček.  A plní účel? Koupili jsme solární, ale natekla do něj voda :-(... reklamaci uznali a vrátili zpět peníze. Solární už nechceme, vyhlédli jsme tenhle. Díky... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 4.4.2008
Neptala jsem se, zda si ji můžete dovolit Vy, ale lidi kolem Vás. Což byla pouze a jen reakce na Vaši otázku, zda si myslím "že už by to měl na zahradě dávno každý". Udělal jste za tím tři otazníky, z čehož jsem získala pocit, že na... celý příspěvek >
Kompostér, 4.4.2008
ad Rendelin: Listí ano, ale hlavně NE listí z ořešáku. To se prý nesmí, a jistě se najde někdo, kdo Vám vysvětlí, proč :-).  Hezký den :-)
Plně automatická sekačka Automower, 4.4.2008
ad Alí: Máte pravdu. Všechny tyhle informace jsem už vyčetla. Mně by právě zajímalo přesně to, na co jste narazil, a to:  otázka celkové životnosti (ne záruky), náklady na servis (břity, baterie, atp.). To jsem měla na mysli. De facto... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 4.4.2008
Ad poslední věta anonyma: při vší úctě, chtěla bych vidět, kolik máte třeba právě Vy v okolí lidí, kteří by si tuhle sekačku mohli dovolit...
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 4.4.2008
Souhlasím s názorem, že sušáky jsou nevzhledné, ale bohužel potřebné. Jediným řešením - pokud se nechcete pachtit každou chvíli s odstraňováním sušáku, je, umístit ho tak, aby co možná nejméně kazil vzhled na zahradě. A otočný - který lze alespoň... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 4.4.2008
Pokud vezmu v úvahu pouze otázku financí, tak musím souhlasit. Ale jsou tu i jiné aspekty … Nechci čekat (za hezkého počasí) až bude posekaná tráva a budu moci na zahradu. Dočetla jsem se, že pracuje na principu pasoucího se zvířete = seká... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 4.4.2008
Máte jí někdo? - Zajímaly by mně vaše zkušenosti, atp. Uvažuji o ní na nově zakládanou zahradu. Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika