Příspěvky uživatele - 168.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cherry KGB-KYM green bush, 29.11.2015
no ceresna nebude rodit na jednorocnom dreve skor si myslim ze tam ide o precizny strih vyhonov a obmenu cize sa to musi stale udrzovat dobrym strihom kedy nove vyhony budu nahradzat stare a takto nejako to udrzat na tu vyskovu uroveň
Cherry KGB-KYM green bush, 29.11.2015
mate aj osobnu skusenost s takymto pestovanim?dakujem za podrobny popis pestovanie, tiež to chcem skusit na podpniku vtacnica odrodu kaštanka... skuste este dodat podrobny opis zmladzovacieho procesu a udrziavaceho rezu takto pestovaneho... celý příspěvek >
Morus nigra, 25.11.2015
dobry den, pred rokom som zasadil morušu(morus nigra)vypestok od pana duračky z veseleho... aj som mi volal ohladom rastu a tiez sa mi pri pupenoch porobili cierne nekroticke skvrny ale stromcek riadne obrazil... nevie niekto ako rychlo by mala... celý příspěvek >
Čerešne, 25.11.2015
stando dakujem za odpoved v podstate mas pravdu to len moja zanietenost a tuzba po dokonalosti vyvolavaju taketo otazky
Čerešne, 25.11.2015
prajem dobry den... mam vysadene styri ceresne burlat katalin vandu a kordiu myslite ze z hladiska opelenia je to dobre?alebo ak by niektory stromcek neskor zanikol nastepit alebo naockovat burlat do kordie alebo opacne alebo inu kombinaciu tychto... celý příspěvek >
Cherry KGB, 24.11.2015
prajem dobry vecer, prosim vas ma niekto skusenosti s pestovanim ceresne systemom kgb... podpnik, odroda a osobne skusenosti, dakujem za radu
Stihl FS130, 22.8.2015
zdravím FS 130 má výkon 1.4 kW a má 250 trojzubec dolmar 335.4 má 1,07 kW a má štandartne 305mm trojzubec niečo mi tu nesedí či? myslím teda krovinorez dolmar mám krátko ale pri kosení s trojzubcom 305 je záťaž na motor o dosť nižšia ako so... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 7.5.2015
takže beriem dolmara oproti stihl fs 87 s boudenom a rovnakou cenou.. priama konkurencia je až stihl fs 90 resp 100 a to je už cenovo zase inde oproti dolmaru.. k zábehu neuvádza návod nič konkretné len častejšie meniť olej po 20Mh neaké odporúčania... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 5.5.2015
zdravím potrebujem poradiť predajca hlavne stilu ale i dolmaru ma od 335.4U odrádza.. sám predajca má 335.4 U doma ale mal problém so strunovou hlavou musel ju prestavovať aby fungovala a že to je celkovo problém dolmarou inak motor je fajn len... celý příspěvek >
Náhradné diely, 27.8.2014
Chcel by som sa spytat ci neviete niekto poradit kde zozeniem klukovy hriadel na motor briggs stratton pro intek 65 a aka je cena???  Dakujem
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika