Příspěvky uživatele - 20.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakládám novou zahradu, 11.11.2015
Dovolil bych připojit se také do diskuze. Respektive bych chtěl podpořit názor na zalévání stromů i přes zimu. Včera jsem také kupoval dva ovocné stromky (třešeň a broskvoň) a velice sympatický majitel ovocné školky mě obdařil několika radami. Co se... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 11.11.2015
Velice děkuji za názory, které jste napsali. Ano, původně jsem měl na mysli napasovat záhon malin až k plotu. Po zvážení díky Vašim názorům, nechám od plotu cca 0,5 metra na projetí sekačkou, abych mohl záhonek pěkně obsekat... Stále však uvažuji... celý příspěvek >
Sázení a pěstování malin, 11.11.2015
zdravím, uvažuji nad pěstování malin na své zahradě. Dočetl jsem se spoustu informací, které bych si rád ověřil praktickými radami opravdových zahradníků. Sazenice malin nebudu kupovat, ale dostanu odrýpnutý kus od kamaráda. Dočetl jsem se,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika