Příspěvky uživatele - 219.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení jabloní, 4.9.2015
Lído, díky... zkoumal jsem na netu a mohlo by to být. I podle větičky, kterou jsem našel u popisu: "Je zastoupena zejména ve výsadbách v severních Čechách", což sedí :) ale co ta ostatní jablíčka? Napadá někoho něco? Mně ty tři odrůdy uprostřed... celý příspěvek >
Určení jabloní, 28.8.2015
přidávám i odkaz na další fotky, ke každé jabloni mám fotku plodu, stromu a detail jablíček na větvi... řazené a číslované jsou obdobně, akorát odzadu (Spartan poslední...) Díky všem za reakce, David
Určení jabloní, 28.8.2015 Obsahuje fotku
seřazené jsou pořád stejně - tzn. "Spartan" vlevo, zelené jablíčko vpravo...
Určení jabloní, 28.8.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, všem díky za příspěvky. Pokusím se na některé reagovat... Soused mi bohužel s odrůdami neporadí, pozemek koupil nedávno a původní majitel (který stromy sázel) bohužel zemřel. Je mi jasný, že lepší by bylo určování v době zralosti,... celý příspěvek >
Určení jabloní, 26.8.2015 Obsahuje fotku
Zdravím všechny kolegy zahradníky. Soused mi přenechal část svého pozemku, na kterém se nachází 6 jabloní. Jsou poněkud zanedbané, ale je vidět, že před lety se o ně trochu pečovalo. Problém je v tom, že nevím co je to za odrůdy. Dokážete je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika