Příspěvky uživatele - 21.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gtm gtc50 problem, 9.10.2015
Dobry den, protoze jsem lenoch lina a pilu jsem nepotreboval, tak jsem to neresil. Dnes jsem koupil novou svicku a zkusil nastartovat. Nic. Uz tehdy jsem kouknul na ten posunuty setrvacnik a rozhodne to nevypada, od vyroby je tam fixou maznuta... celý příspěvek >
Gtm gtc50 problem, 5.8.2015
Dekuji moc za tip, to by me nenapadlo. Timto vlastne odejde casovani zazehu smesi, pokud se nemylim. Svicku koupim, urcite se neztrati a za tech par kuron se ji minimalne vyplati mit v rezerve.
Gtm gtc50 problem, 4.8.2015
Ani nestekne. Nic, odnesu to do servisu a uvidime. Ale stejne moc dekuju za pomoc.
Gtm gtc50 problem, 4.8.2015 Obsahuje fotku
A ten benzin normalne tece z valce, nebyl dostatecne dotazeny vyfuk na blok motoru. Jenom si nejsem jist, jestli je to spatne nebo jestli smes ve studenem valci bezne kondenzuje.
Gtm gtc50 problem, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Samozrejme mate pravdu, nevim, proc jsem si to myslel. Vyfuk jsem sundal uz vcera a vnitrek nevypada nijak zle, steny valce, alespon co je videt, jsou hladke a leskle a co se pistu tyce... Nevim. Udelal jsem par fotek, je z toho ale vcelku prd... celý příspěvek >
Gtm gtc50 problem, 4.8.2015
Dekuji, vyzkousim, na tom kontaktu je (myslim tim tu zahnutou cast, pardon, neznam terminus technikusú) mala vrstvicka, kterou hadrikem nejde odstranit (samozrejme bez tlaku).
Gtm gtc50 problem, 3.8.2015
Ne, nezkousel. Mam ji tedy koupit a zkusit? Nebudou to trochu vyhozene penize? Jiskra viditelna byla a to i behem horkeho slunecneho dne (pokud je to tedy zaruka funkcnosti, jak jsem pochopil, evidentne ne). Kazdopadne bych nerad dopadl tak, ze... celý příspěvek >
Gtm gtc50 problem, 3.8.2015 Obsahuje fotku
Vetsi rozliseni
Gtm gtc50 problem, 3.8.2015 Obsahuje fotku
Tezko rict, jsem jaksi od prirody barvoslepcem. Tak to salamounsky vyresim fotkou (makro ve velkem rozliseni):
Gtm gtc50 problem, 31.7.2015
Dobry den, chcipla mi pila a uz nenastartovala. Je mi jasne, ze se pd klavesnice radi tezko, ale zajima me spis to, na co se mam pripravit. A prosim, ze jsem to zeslonil a jsem vul, vim sam.. Predminuly horky vikend jsem byl nuce sluzit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika