Gtm gtc50 problem



host - 21.177 (?)
9.10.2015 12:49

Dobry den,

protoze jsem lenoch lina a pilu jsem nepotreboval, tak jsem to neresil. Dnes jsem koupil novou svicku a zkusil nastartovat. Nic. Uz tehdy jsem kouknul na ten posunuty setrvacnik a rozhodne to nevypada, od vyroby je tam fixou maznuta cara (predpokladam kvuli zaruce) a sedi. Navic se mi setrvacnik ani nepodarilo povolit. Takze aktualni misto, na ktere bych se zameril, ja karbec, protoze nic jineho uz me nenapada. Nastesti neni karburator nic, co by se nedalo sehnat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 21.177 (?), 4.8.2015 14:57

Samozrejme mate pravdu, nevim, proc jsem si to myslel. Vyfuk jsem sundal uz vcera a vnitrek nevypada nijak zle, steny valce, alespon co je videt, jsou hladke a leskle a co se pistu tyce... Nevim. Udelal jsem par fotek, je z toho ale vcelku prd videt.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 21.177 (?), 4.8.2015 15:03

A ten benzin normalne tece z valce, nebyl dostatecne dotazeny vyfuk na blok motoru. Jenom si nejsem jist, jestli je to spatne nebo jestli smes ve studenem valci bezne kondenzuje.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 4.8.2015 16:32

Na fotkách válce je vcelku nic vidět, ani to není možné vyfotit, posouzení je jen na vás a na baterce. Svíčka je čistá, aspoň na druhém obrázku. Jestli jde benzín z válce je dobře i špatně. Dobře že se tam dostane, špatně že se nezapálí a nebo je ho moc, jestli opravdu teče. Pak bude chyba v karburaci. Když dáte čistou suchou svíčku a zastartujete, motor by měl aspoň blafnout i když se pak uleje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 21.177 (?), 4.8.2015 16:54

Ani nestekne. Nic, odnesu to do servisu a uvidime.

Ale stejne moc dekuju za pomoc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 5.8.2015 10:13

Zdravím, podle zabarvení kontaktů svíčky a potvrzeno obrázkem pístu skrze výfukový kanál není pila přidřená. Pokud nechce ani naznačit a podle Vás "stoupla komprese" to vypadá na pootočený setrvačník. Ještě bych pro jistotu vyměnil svíčku, za těch pár kaček investice to stojí. Kupte třeba od Bosche, není příliš drahá a máte jistotu. Původní svíčka je opravdu jen pro funkčnost motoru při prodeji pily zákazníkovi. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 21.177 (?), 5.8.2015 21:37

Dekuji moc za tip, to by me nenapadlo. Timto vlastne odejde casovani zazehu smesi, pokud se nemylim. Svicku koupim, urcite se neztrati a za tech par kuron se ji minimalne vyplati mit v rezerve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.43 (?), 11.9.2015 8:41

Dobrý den, tak jak to dopadlo???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.177 (?), 9.10.2015 12:49

Dobry den,

protoze jsem lenoch lina a pilu jsem nepotreboval, tak jsem to neresil. Dnes jsem koupil novou svicku a zkusil nastartovat. Nic. Uz tehdy jsem kouknul na ten posunuty setrvacnik a rozhodne to nevypada, od vyroby je tam fixou maznuta cara (predpokladam kvuli zaruce) a sedi. Navic se mi setrvacnik ani nepodarilo povolit. Takze aktualni misto, na ktere bych se zameril, ja karbec, protoze nic jineho uz me nenapada. Nastesti neni karburator nic, co by se nedalo sehnat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.175 (?), 16.10.2015 8:39

Tak prosimvas, resume je ucpany vyfuk z prilis mastne smesi a navic tam jeste byl prodreny vypinaci zkratovaci kabel.

Ja musim mit vzdycky neco specialniho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.166 (?), 26.10.2015 9:00

Jeste pridam doporucena reseni:

Varianta Viktor Cistic: Vyfuk nalozit do rozpoustedla (benzinu), nejlepe pres noc. Vylit bordel a asi pockat na odpareni zbytku benzinu. Nevim, nevim, pokud nepockam na uplne odpareni benzinu, asi ten vyfuk muze pekne strilet.

Varianta Pyroman: Vyfuk sundat a dat vypalit do ohne. Po vychladnuti vyklepat. Nejmene nebezpecna, ale je nutne disponovat otevrenym ohnem.

Vyrianta Drsny pyroman: Osobne bych mel docela strach a rozhodne nedoporucuji. Nalit benzin do vyuku a zapalit. Po vyhoreni vyklepat bordel. Tedy, pokud vam to po zapaleni vystreli nebo bouchne do obliceje, v lepsim pripade jen ozehne oboci a vlasy, asi dobry, Ale timto se zbavuji jakekoliv odpovednosti. Nikdy jsem nezkousel a sam zkouset nebudu, ale je to rada od zkuseneho, tak treba nekomu pomuze a je mozne, ze pak treba nektere vyfuky opravdu nebouchaji a dokazi ten benzin spalit nejakym normalnim zpusobem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika