Příspěvky uživatele - 177.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mladá Valjevka - neplodí, 29.7.2015
Dobry den, vela by som si z toho nerobil.Mne zacala Valjevka poriadne rodit az tento rok a to ma asi 7-8 rokov.Dusan
Kompost nekompost, 12.4.2010
zakladom dobreho kompostu je premiesavanie materialov... najma suchsich s vlhkejsimi... nabuduce skuste pokosenu travu, alebo aspon cast z nej ususit a tak kompostovat... pripadne si niekde zozente suchsi material ako napr. piliny ci listie a s tym... celý příspěvek >
Výsadba jabloně, 12.4.2010
len kosit, kosit a kosit... travy postupne vytlacia "buriny"...pripadne prihodte trochu travoveho semena... pri castom koseni 2 metrova dzungla nehrozi        Peter
Stříhání rok starých švestek, 12.4.2010
konariky vyzeraju byt pekne rozlozene a ak nie su poskodene nevidim dovod na ich odstranenie... takze ich len skratte tak na polovicu
Kompostér, 7.4.2010
skoro vsetko uz bolo napisane a velmi vystizne, ale predsa len nieco z vlastnej skusenosti... ja kompostujem uz 10 rokov a nie je to nic z coho by ste mala byt bezradna :)...osobne sa domnievam, ze komposter je zbytocny luxus, mozno by som nad... celý příspěvek >
Odumretie novovysadených hrušiek, 7.4.2010
Ďakujem za názory... samozrejme hľadal som aj na internete, aj v knihách, a takto som si to chcel nejako potvrdiť... bude to najskôr tá spála... viem, že toto ochorenie podlieha ohlasovacej povinnosti, no s tým už nič neurobím, ale aspoň budem vedieť... celý příspěvek >
Odumretie novovysadených hrušiek, 5.4.2010 Obsahuje fotku
dobry den, chcel by som poprosit o radu resp. nazor... za posledny rok a pol som vysadil na zahrade 11 ovocnych stromcekov... vsetky sa prijali, akurat dve hrusky mi v lete odumreli... postupne zacal usychat terminal a takisto listy zhora nadol,... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 4.4.2010
konariky skratte tak aby terminal precniaval nejakych 10-15cm nad kostrovymi konarikmi... tie ak sa vyznacuju malym uhlom odklonu treba rezat na vonkajsi pucik, ak su viac odklonene tak na vnutorny... a zrezat o 1/3, mozno aj o polovicu, o to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika