Příspěvky uživatele - 234.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím sekat 2ha louky, 29.7.2015
To jsou ty základy, které mi chybí Opravdu nevím jestli se louka hnojí nebo ne, přeci jen jsem městské dítě... Ale učím se rychle:) Na druhou stranu vidím tady v okolí co udělá neudržovaná louka (je plná šípkových keřů) a neudržovaný sad (teď už spíš... celý příspěvek >
Čím sekat 2ha louky, 28.7.2015
To jste mi poradil přesně to, co nechci slyšet  No teď je stav takový, že mi to tam soused (obhospodařuje skoro všechny louky v okolí) seká traktorem, ale trávu pak odváží na krmení. Mám pocit že se tím půda vyčerpává, protože se stále jen... celý příspěvek >
Čím sekat 2ha louky, 28.7.2015
Zdravím, hledám stroj pro úpravu louky necelé 2ha. Louka je členitá a v poměrně velkém svahu. Zatím uvízl v mém hledáčku jednoosý malotraktor a to buď VARI nebo DAKR s mulčovacím nástavcem. Nechci za tím traktorem běhat, protože to bych se docela... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 13.5.2015 Obsahuje fotku
Výborně, já včera v baráku instaloval separační záchod separett villa 9011. Zatím jsem ho použil jen jednou, ale je myšlený na stálý provoz 3 členné rodiny. Výkaly budu samozřejmě kompostovat a hnojit s nimi. Asi je důležité poznamenat, že jíme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika