Příspěvky uživatele - 162.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 27.12.2015
Pozdravujem všetkých, som zakladateľ tejto diskusie.Ďakujem za všetky príspevky vskutku dobrej a plodnej diskusie.Rád by som sa podelil o nové poznatky k tejto téme a možno pomôže aj iným ľuďom, ktorí sem zablúdia.Ako som spomínal v poslednom... celý příspěvek >
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 27.11.2015
Vďaka všetkým, ktorí ste sa zapojili do mojej položenej otázky. Nakoniec som sa rozhodol pre HQ. V mojom rozhodnutí zavážila cena, výbava a výkon. Mám ju 4 mesiace a spravil som cca 2 ha.Kosil som vyžínajúcou hlavicou, trojzubcom, pílou. Zatiaľ... celý příspěvek >
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 27.7.2015
Presne tu stojí moje rozhodnutie, či siahnúť po stihl, známy svojou spoľahlivosťou aj keď s menším výkonom, alebo po HQ kde je naozaj výkonová rezerva, ktorú ja uprednostňujem vo všetkých strojoch, ktoré mám.HQ som mal a bol som celkom spojný no v... celý příspěvek >
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 27.7.2015
vďaka za odpoveď na môju otázku, veľmi rozumný názor,,nesmysl kupovat stejnou zn.", ak by moja voľba stála medzi hq 545 a stihl 460 jasne by som siahol po 460, no cena je už o 205€ vyššia a to je už na zváženie, Jozef
Stihl fs 360ce versus husqvarna 545rx, 15.7.2015
Zdravím všetkých odborníkov profi- krovinorezov.Nastala chvíľa, kedy doslúžila stará HQ a stojím pred rozhodnutím, ktorý krovinorez kúpiť.Cenovo 650€ prichádzajú do úvahy už len tieto dva stroje, HQ 545RX a Stihl FS 360ce.Poznajúc parametre (HQ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika