Příspěvky uživatele - 246.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Hecht 541SW, 28.10.2015
Proc kupujete neznackove zbozi v neznackovych obchodech a davate reklamovat neodbornemu technikovi? Je absolutni nesmysl, ze to bylo benzinem a druhy nesmysl je, ze benzin nemuze zustat v sekacce dele jak 14dni.
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 23.10.2015
Ryhy to jsou. Nevim, jestli tam nekdo menil krouzky. Motor zatim jede.
Motor Kipor PG100 alias Honda G100, 23.10.2015 Obsahuje fotku
foto motoru
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 15.10.2015
Chapu, dekuji za reakce, ale proc motor slape jak hodinky? Vubec neklepe, nebere olej a silu ma. Je mi jasne, ze takto bude fungovat jen docasne, nez se uplne sekne. V dnesni dobe neni treba uvazovat o repasi, kdyz za petistovku sezenu jiny,... celý příspěvek >
Motor Kipor PG100 alias Honda G100, 14.10.2015
Dobrý den, chci tento motor nahradit stávájicím motorem Honda v centrale 1,2kW 220V. Rozměrově a výkonově je úplně stejný, má obsah 97 kubiků a výkon 2,5HP. Má k němu někdo blyžší info nebo zkušenost? Popřípadě manuál? Bude to dobrá... celý příspěvek >
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 14.10.2015
Odpoledne jsem ho nechal hrecet na stojanu s otacky 2550 do vyjeti nadrze, olej vubec neubyl, nic nevylitlo :-) a teplota taky nebyla nijak extra tragicka. Po sejmuti hlavy se poskozeni nezvysilo, takze si myslim, ze se da dal pozivat. Nebo mate jiny... celý příspěvek >
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 14.10.2015
No tak po rozebrani by to nikdo nezjistil, protoze slapal dobre, chytal bezproblemu i vykon byl dobry. Co to prehrivani?
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 14.10.2015
Takze motor dale radeji nepouzivat? Je teda pridreny?
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 14.10.2015 Obsahuje fotku
foto2
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 14.10.2015 Obsahuje fotku
foto1
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 14.10.2015
Dobry den, vlastnim tento motor z druhe ruky, takze nevim, zdali jeho udrzba byla radna. Po sejmuti hlavy jsem objevil ve valci strasne ryhy, jedna je dost hluboka a takova poskakana, jsou po obvodu 50% valce. V horni uvrati ale opotrebeni neni,... celý příspěvek >
Serizeni motoru stare sekacky, 5.7.2015
Co se tyce komprese, za studena jde tahat stejne tezko jak za tepla, je pravda, ze merak nemam, ale poznat to jde. Neni to Centura nebo Prisma-sroty, je to stary spolehlivy stroj s tyrystorovym zapalovanim, akorat karburatory mohli resit lepe. Jenze... celý příspěvek >
Serizeni motoru stare sekacky, 5.7.2015
Za hubicku jsem sehnal karburator z GX200, uchytit by se dal, ale mohu zapomenout na regulaci otacek pri zatezi. Ma to vubec cenu?
Serizeni motoru stare sekacky, 5.7.2015
Zkousel jsem trysku 70,78,88 a skoro stejne.
Serizeni motoru stare sekacky, 5.7.2015
Tim jsem zacinal, to je vse vpohode. Jeste jsem si vsiml, ze kdyz naliju do nadrze minimum benzinu, tak se motor chova lepe nez pri plne nebo poloprazdne nadrzi, mi pripada, jakoby se to uchlastavalo. Jehla ventilu je nova a plovak je "uprostred",... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika