Příspěvky uživatele - 233.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Dobry den pratele ovocnari, po mesici aktualizuji informaci ohledne techto velmi pozdnich odrud v nasich podminkach CR. Mame 1.9.2015 a na me zahrade aktualne dozrava CRESTHAVEN (+ 30 Redhaven). Ted zacina byt zajimavy pokus s pozdnimi... celý příspěvek >
Vinna reva - choroba - list, 10.8.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, dokaze mi prosim nejaky zkuseny pestitel/vinar poradit o co by se mohlo jednat? dekuju moc
Myslite si ze je cresthaven pozdni, ale jdete:), 27.7.2015
Dobry den Jiri, zatim budu pracovne vychazet z hypotezy ze se jedna o odrudu Ohenry. Dorazila tak ze skolky i spolu s popiskem. Samozrejme mohlo ve skolce dojit k zamene. Jinak mate pravdu a docela mne prekvapilo ze plody na Ohenry se mi zdaji... celý příspěvek >
Spring Lady, 27.7.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, tak jsem se byl dnes specialne presvedcit zda je u Spring Lady odlucitalna ci neodluciztelna duznina od pecky. At laskavy ctenar z fotky posoudi sam. Podotykam ale ze se jedna o opravdu vyzraly plod. Pokud neni Spring Lady zcela... celý příspěvek >
Myslite si ze je cresthaven pozdni, ale jdete:), 24.7.2015
dobry den, rad experimentuju a tak jsem se rozhodl poridit si velmi pozdni odrudy broskvi (dovoz Italie). Vsechny zraji v podminkach severni Italie az po Cresthaven. Konkretne : O henry = cca 14 dni po cresthaven (zlutomasa) Guglielmina = cca... celý příspěvek >
Spring Lady, 24.7.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, mam Spring Lady 3 tim rokem a letos poprve opravdu bohate zaplodila. Prvni broskve dozravaly cca pred 14 ti dny a v tuto chvili jsou zrale uz uplne vsechny. Musim potvrdit informaci Petra z Pardubic ze chut je na rannou broskev... celý příspěvek >
Choroba svestek, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, poradi prosim nejaky velezkuseny pestitel o jakou chorobu svestky se jedna? Strom je v poradku, listy take, strikal jsem letos pouze prroti pilatce, odruda Haganta. dekuju 
Identifikace nemoci jiřinek, 4.11.2014
Pavučinky jsem nepozorovala, ale je pravda, že jsem jiřiny tak důkladně nezkoumala. Nicméně už jsou všechny venku...
Identifikace nemoci jiřinek, 30.10.2014
Dobrý den, tak jsem se svým problémem oslovila jednoho z odborníků na pěstování jiřinek a ten se přiklání spíš k sání svilušek. Vysvětlil mně, že mozaika se objevuje spíš z jara, kdy kytky ani nevykvetou a vzhledem k tomu, že mně začaly listy... celý příspěvek >
Identifikace nemoci jiřinek, 26.10.2014 Obsahuje fotku
...tedy to je rychlost s odpověďmi :-) Všem děkuji za rady! Bohužel jsem si myslela, že je to ta viróza, protože něco podobného mně zlikvidovalo i vedle nasazený žlutý keřovitý aksamitník a bazalku. Jen mně je líto vyhazovat celý záhon několika druhů... celý příspěvek >
Identifikace nemoci jiřinek, 26.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos se mne na jiřinách objevily žluté, skvrnité listy, které následně sesychají. U některých druhů jsou nemocí zřejmě zasaženy i květy, protože jiřiny přestávají kvést, popř. mají květy malé, deformované, nasazují hodně poupat u sebe,... celý příspěvek >
Choroba broskvoně, 9.7.2013
vsem dekuju za radu, koukam co zahradkar to jiny nazor. kazdopadne jsem  pohnojil poradne Kristalonem a kdyz to striknu Talentem proti te suche skvrnitosti tak asi nic nezkazim - pro sichr. I kdyby to bylo jen popaleni od slunicka:)
Choroba broskvoně, 8.7.2013 Obsahuje fotku
Dobry den, vedel by prosim nejaky odbornik na broskvone o jakou chorobu se jedna? Odruda Spring lady. Velmi dekuju za Vasi radu. Tomas
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika