Příspěvky uživatele - 163.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde seženu medvědí česnek?, 17.4.2016
Kurňa, tu sú samé Moraváci a já su z Ústí nad Labem. Kde teho medvěda najdu u nás?
Pila ktera vydrzi, 16.6.2015
Nemáte kryt řetězu?
Bruska na řetězy motorových pil, 17.10.2010
Poměrně brzy se mi zanese a otupí brusný kotouč. Zkoušel jsem ho podle potřeby obtahnout srovnávacim kamenem, ale rychle ubýval. V čem může být problém? Jak to kdo řešíte? Milan.
Demontáž čerpadla Rondela, 25.4.2010
Poradí mi někdo jak rozebrat čerpadlo Rondela? Potřebuji vyměnit přívodní šňůru. Zatím mám sundaný horní plastový kryt, ale nemůžu dostat ven z kovového pouzdra vnitřek čerpadla.Díky. Milan.
Jakou elektrickou pilu?, 10.2.2010
Vlastním Dolmar 2135 a sem s ní spokojen. Před ní jsem měl Oleomac a kvalita se nedá srovnávat. Oleomac má špatně vyřešené spouštění, pila se může znovu spustit až po úplném zastavení což při práci zdržuje. Pokud se neuhlídáte, a to se stane dost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika