Příspěvky uživatele - 254.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Snese manuální převodovka větší zátěž než hydrostat?, 24.1.2016
Zdravím. Já si v červnu kupoval nový model od Starjetu P4, ta má převodovku vyšší řady, K62. Poloosy má 25,4 mm oproti 19 mm. Tenhle model už má i uzávěrku. Když jsem se ptal výrobce, kolik utáhne nebo spíš je povolené zatížení, napsal že u profi... celý příspěvek >
Mulčovač ke Starjetu, 13.6.2015
Zdravím. Zajímalo by mě, jestli někdo má zkušenost s mulčovačem je Starjetu (110 cm). Když vezmu vyšší trávu, tak mu zůstávají neposečené místa a nechci to přesekávat znova. Tak se chci zeptat, jestli to vyřeší ten mulčer, když má více nožů a hlavně... celý příspěvek >
Seco Starjet - vyplatí se 4x4?, 21.5.2015
Zdravím. Těžko se to posuzuje,  když není vidět pozemek, ale já osobně bych šel do P4, protože má uzávěrku také akorát mechanickou, ale oproti P2 má silnější hřídel u hydrostatu a i kvalitnější hydrostat + profi motor Vanguard oproti Inteku a... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet 2015, 19.2.2015
Dobrý den. Nevím, jestli jste tu novou P4 už viděl naživo, ale pokud ne, tak se máte na co těšit, podle mě. Já ji viděl u místního prodejce dnes a je opravdu úžasná, navíc oproti té starší na mě působí mohutněji hezčím vzhledem. Moc se těším, až si... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet 2015, 1.1.2015
Pro mě jsou tyhle věci důležité, nebude to na malé pozemky. Já to sem ale psal, protože já sám hledal rozdíly mezi těmi motory, převodovkami apod. Takkdyž jsem se ptal, dostal odpověď, tak mi přišlo vhodné to sem napsat, protože to samé může hledat... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet 2015, 31.12.2014
Dobrý den, myslete si co chcete, ale reklama to není, pokud chcete, mohu vám sem zkopírovat všechny emaily,  které jsem zaslal výrobci, kde byly mé otázky a taky odpovědi od výrobce.  tento traktro chci koupit proto, protože oni dávají do... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet 2015, 25.12.2014 Obsahuje fotku
Také model 2015 snižší výbavou
Zahradní traktor Starjet 2015, 25.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Založil jsem nové téma na tuto značku, snad to nebude vadit. Protože chci příští rok koupit tento traktůrek a zajímal jsem se o to trochu, tak jsem si řekl že to někomu třeba taky pomůže. Bude se to týkat modelu 2015, který je v mnoha... celý příspěvek >
Habrový plot - odstranění, 7.7.2014
Děkuji: To pak už neúčinkuje, když je to později? Ono už je to týden.
Habrový plot - odstranění, 7.7.2014
Dobrý den. Potřebovali jsme část živého habrového plotu zrušit a potřebuju poradit, co použít, aby už nerostl? Uřezané je to asi 4 cm od země, délka toho zrušeného plotu je asi 20 m a ve svahu. Děkuji za rady
Jaký křovinořez do lesa, 13.5.2014
Děkuji moc. Já ten druhý příspěvek myslel na toho prvního pána, akorát že jsem to tam nenapsal, tak se omlouvám. 
Jaký křovinořez do lesa, 13.5.2014
Děkuji. Mohu se zeptat, co všechno a po jaké době jste musel měnit u Vašeho křovinořezu? Já právě četl, že všichni jsou spokojení s tou japonskou značkou, jediné co je blbé jsou náhradní díly, že to je na dlouho. Já ale zase doufám, že když něco... celý příspěvek >
Jaký křovinořez do lesa, 12.5.2014
Dobrý den, prosím o radu. Chci si pořídit křovinořez na každodenní použití při vyžínání mezi stromky, kde budou nálety, ostružiní, apod. Mám vybrané 2, který byste mi doporučili? Ten Hitachi mě zaujal hlavně kvůli tomu že je to japonská výroba. Oleo... celý příspěvek >
Oregon Jet fit, 12.5.2014
Děkuji. Máme Oleo Mac 746 T. Je to tedy výhodnější, oproti klasické (originální) hlavě? Mě trochu vadí, že se tam nedá dát delší struna a díky tomu plno zbytků. Nebo to je o tolik znát, že se s tím třeba udělá víc práce?
Oregon Jet fit, 9.5.2014
Dobrý den, chci se zeptat, jestli tu má někdo zkušenosti s s hlavou Oregon Jet fit. Jestli je to výhodné ji používat, když se do ní musí používat nakrácená struna. Zajímá mě každý názor. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika