Příspěvky uživatele - 153.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kandské borůvky srovnání odrůd dle velikosti plodů, 11.6.2015 Obsahuje fotku
Ahoj! Z fotky je vidět, zese borůvkám u tebe daří! Obaleno máš opravdu luxusně!:) Co to je za odrůdu? Pochopil jsem dobře, že všechny borůvky pěstuješ v kontejnerech? Není místo na sázení? Do jak velkých budeš přesazovat? Máš Drapera. Hmm! Licenční.... celý příspěvek >
Kandské borůvky srovnání odrůd dle velikosti plodů, 10.6.2015 Obsahuje fotku
Ahoj! Odrůd je velká spousta. Mám 30 odrůd. Spartan je opravdu bomba. Taky je to můj favorit. Jak do velikosti plodů, tak chuťových vlastností a tvrdosti. Je i projemně nasládlý. Kdybych mel srovnat velikost od největších plodů po nejmenší, tak by by... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
Po opadaní okvětních lístků trvá poměrně dlouho, než se začne borůvka nalévat. Buďte trpělivý. Pokud hnojíte vodorozpustnym hnojivem v týdenních intervalech, tak děláte dobře. Jensi dejte pozor na přelití borůvek!! Jestli jednou týdně hnojíte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika