Příspěvky uživatele - 26.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Závadný kompost? - Žloutnutí a chřadnutí listů, 25.7.2015 Obsahuje fotku
Dýni pěstuji poprvé, proto nemohu posoudit zdali jde o normální průběh. Před čtyřmi dny se na ní začali vytvářet žluté skvrny, pak žloutly okraje listů a postupně to zachvacuje celou rostlinu směrem od středu. Přidávám fotku z dneška.Je tam vidět... celý příspěvek >
Závadný kompost? - Žloutnutí a chřadnutí listů, 24.7.2015 Obsahuje fotku
Nejdřív nově vysázená slivoň, pak rajče, nyní dýně. Scénář je vždy stejný. Zasadím rostlinu, prosperuje a jakmile je trochu vzrostlá začnou se dělat žluté skvrny na listech, případně se začnou kroutit listy, rostlina chřadne. Až dnes mi došlo, že... celý příspěvek >
Kde otestovat napadení šarkou (foto), 2.6.2015 Obsahuje fotku
Zná někdo laboratoř či instituci na Prostějovsku, kde bych mohl otestovat zda je švestka napadena šarkou? Marně jsem hledal a nic nenalezl. Jedná se mi o nový stromek Gabrovské, který jsem vysazoval loni na podzim. Na jaře už kvetl a zůstaly na něm... celý příspěvek >
Jak opravit neošetřený řez vrby, 28.4.2015 Obsahuje fotku
V únoru jsem prořezával okrasnou japonskou vrbu. Ránu jsem chtěl zamáznout štěpařským voskem, ale protože byla zima a vosk tuhý, nepodařilo se mi to. Nyní mám obavu zdali je řez dostatečně zhojený. Přikládám foto.  Je možné ránu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika