Příspěvky uživatele - 225.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 20.11.2015
Trochu jsem to pročetl (poslední příspěvky) a zkusím to shrnout. Já mám udírnu poměrně velkou 100x100x120 (šxdxv) a je jak víte izolovaná minerální vatou. Je izolovaná tak, že když je v udírně cca 70-80 st., tak když šáhnete na bok, tak necítíte, že... celý příspěvek >
Rajčata - zčernání listů, 25.5.2015
Dobrý den,  minulý rok jsem vysadila rajčata a okamžitě mi zčernaly listy, poté celá rostlina uvadla. Nevíte, čím by to mohlo být? Nechci, aby se mi to tento rok stalo znova. Mám je ošetřit nejprve proti plísni, než je vysadím ven? Děkuji za... celý příspěvek >
Okurka polní, 25.5.2015
Dobrý den, máte zkušenosti s výsadbou okurky polní? Tento rok jsem ji nasadila poprvé. Hrozně brzy mi začala kvést, tak jsem ji vysadila ven, ale listy brzy zežloutly. Myslíte, že se vzpamatují nebo nemá cenu doufat?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika