Příspěvky uživatele - 1.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Negativní zkušenost - bubnová sekačka Viva - Motor Jikov, 28.6.2015
Větší perla už být ani nemůže.
Nahradni nuz na sekacku, 26.5.2015
Bylo by dobré vědět, kde se na noži pro sekačku nachází uhlopříčka a jak se měří.
Kultivátor, 21.5.2015
PP má plnou pravdu. Ještě bych dodal, že já zpracovávám 6× větší plochu ručně. A přecházím i při jarní přípravě k setí na růčo, protože po rotavátoru je to pro setí zbytečně hluboko nakypřeno a když uhodí sucho, tak je ohroženo klíčení zeleniny,... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 18.5.2015
Na podobný názor (mazat/nemazat rolltop) jsem už také narazil. Bohužel je mylný. To co popisujete, platí pro cyklořetěz u kola. A i tam existují zastánci obou názorů, kteří spolu vzájemně soupeří. Opravdu platí, že nemazaný řetez biku vydrží téměř... celý příspěvek >
Vari uhýbá do leva, 13.5.2015 Obsahuje fotku
Zjevně zabírá jen jedno kolo - pravé asi, když to táhne doleva. Táhne to silně, tak to nebude jen guma. Podobnou věc jsem zažíval na začátku používání Globalu. Občas jsem zapomněl přepnout ty zatracené volnoběžky. Je to sice věc praktická, ale... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 6.5.2015
Aby stroj jezdil na 70%, musí mít dostatečnou rezervu ve výkonu. Obávám se, že s čtřtaktními motory u této tecniky to nepůjde vůbec.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Protože nemám hermeticky uzavíratelný sklad plněný dusíkem, postupuji takto. Po sklizni a usušení oděluji svoly se zbytky listů, kořeny odstraňuji pomocí plochých kleští vykroucením, ořezání nožem ihned po sklizni se mi nelíbí, nehledě k tomu, že je... celý příspěvek >
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 30.4.2015
Orební návleky visí obyčejně po prvním použití v garáži na hřebíku a hledá se další hloupý, který je koupí. Dvojmontáž má význam jedině tam, kde mám měkký podklad, nebo tam, kde nechci zlikvidovat to po čem jezdím. Dvojmontáží se zmenší měrný tlak a... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 23.4.2015
Se spínáním spojky nemáte pravdu. Ta dvoukvichtová co je na doutaktech spojuje při RPM 2000 mínus něco, tak si mohu pohrát s plynovou páčkou jedním prstíkem a vyladit si rychlost podle libosti. U 4T jsou u třísegmentovky otáčky spojení vyšší, bohužel... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
No a teď mi tady a všem ostatním vysvětlete, jak je utěsněn, nebo proč by měl být utěsněn ten kus plechu s klikatým výřezem, který se nalézá pod volantem, tady již zmíněného Zetoru.
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Co máte pořád s něčím drahým. Jak to souvisí s označením zařazeného rychlostního stupně. Určitě vhodnější by bylo 1,2,3,Z. Z proto, že jsme v Česku. Bylo by zajímavé, jak mají rychlostní stupně označené pro Černý kontinent. Čaďan, etiop. maliec, nebo... celý příspěvek >
Oleo-Mac GS 410 CX - podělte se se mnou o zkušenosti, 14.2.2015
To nedělají jen Číňani. Toto se ďálo v Česku celkem běžně. Viz různé typy Zetorů. Všechno stejné až na velikosti vrtání válců, tím větších pístů, většího výkonu a konečné fázi obrovská spousta poruch - hlavně převodovka.
Česnek v zemi?, 22.11.2014
Jsou doporučení a proveditelnost podle doporučení. Velkopěstitel, který chce sklidit co nevíce česneku, provádí výsadbu včas, maximálně podle dlouhododě vypozorovaných podmínek. To fuzarium je nejspíše strašák. Těch několik napadených česneků... celý příspěvek >
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 17.11.2014
Nechci nikoho dráždit, ale myslím si, že pod ořešákem neporoste nic, leda tak tráva, které říkám drátěná, potož ji kosa nebere.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 27.10.2014
To mě těší habr.v, že jste tu zas. Proč bych měl kola měnit a zkoušet orat, když už mám tyto práce dávno hotové, jak rytí, tak orbu. Je jen jeden způsob správné montáže šípových pneumatik
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika