Příspěvky uživatele - 154.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaschlé pupeny Caragany Walker, 15.5.2015
A je týden pryč a stav je stejný.Pupeny zaschlé, při utržení a rozpůlení ani náznak něčeho zeleného a při rozlomení větvičky je průřez zelený.Když chytnu za kmínek tak nejde vytáhnout, je pevně v zemi. Děkuji za reakci, ale foťák mám v současné... celý příspěvek >
Zaschlé pupeny Caragany Walker, 9.5.2015
Dobrý den.Před čtyřmi roky jsem si pořídila Caraganu Walker-čimišník.Dařilo se mu dobře, byl krásný.Vloni na podzim předčasně shodil listí a letos na jaře má pupeny, ale úplně zaschlé.Jinak při utržení větvičky je vidět, že je zelená.Prosím o... celý příspěvek >
Kryt filtru pily stihl 026, 16.1.2014
Zdravím, zdědil jsem pilu stihl 026 v celkem špatném stavu (ale motor běží) a schází na ní kryt vzduchového filtru, filtr v ní je nylonový (1120 120 1618). V katalogu jsem viděl asi tři druhy krytu filtru a nevím který pasuje na tento filtr.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika