Příspěvky uživatele - 33.0

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní sekačka do mírného svahu, 9.5.2015
Chcete tip-stiga, hliník šasi i kola, asi 3rychlosti,190ccm k záběru 53cm je odpovídající, cena asi 20tis.Proč?Protože posekáte 30 000m2 za rok, tak co jiného a levnějšho?Buď budou plastová kola a můžou mít ložisek kolik chtějí-odejde plast.Nebo tam... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do mírného svahu, 9.5.2015
Ještě k tomu náklonu-princip mazání rozstřikem je jenom o výšce hladiny a házením otáčení klikovky na stěny, teď mi není jasné, proč by to neměl b&s zvládnout.Vidím každých deset dní jet sekačkou s b&s svah u silnice v délce 40m a šířce 1.5m tak o... celý příspěvek >
Zahradní sekačka do mírného svahu, 9.5.2015
HQ jsem měl, docela zklamání ten pojezd, když byl málo napnutý klíňák, musel jsem to tlačit, když hodně tak odcházel, když se tam dostala tráva tak se smekal.A sběr byl nepoužitelný, tak jsem nakonec mulčoval, aspoň nějaké pozitivum co mě dala HQ a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika