Příspěvky uživatele - 135.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na mladou lísku, 30.1.2016
Děkuji za obsáhlé vysvětlení, teď je to snad jasné. Pak se to ale vylučuje s návodem ponechat 5 hlavních větví, protože by podle vás měly do 10 let přestat být použitelné a muselo by se začínat znovu z nových výhonů. Výhodnější mi přijde udržovat... celý příspěvek >
Jak na mladou lísku, 30.1.2016
Takže nechat 5 základních větví, na ně už nešáhnout, a ostatní výhony odstraňovat? Už teď, 2 roky po výsadbě? (nyní má tak do 10 výhonů). A když vše odstraním a nechám jen těch 5 výhonů, mám je tedy zakrátit na 6 oček, ano? Protože v ostatních... celý příspěvek >
Jak na mladou lísku, 30.1.2016
Tak teď jsem zmatený. Podle toho vašeho návodu mám tedy nechat jen 5 výhonů a těm každoročně zakracovat větve? V mládí jsme lísku pěstovali v podstatě bez zásahu, jen se občas vystříhaly příliš husté výhony. A úroda byla. Takže teď nevím...
Jak na mladou lísku, 30.1.2016
Zasadil jsem před 2 roky 2 lísky - Hallskou a Webbovu, pěstuji jako keře. Pomalu se zvětšují a rostou nové výhony ze země. Chci se jen zeptat, zda je v pořádku je takto nechat růst a až po pár letech při větším zahuštění je postupně prořezávat? Jde... celý příspěvek >
Reva - druhy rok, 7.5.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, mohu poprosit o radu ohledne rustu revy v druhem roce? Sice jsem si neco uz nacetla, ale stejne v tom nemam jasno.  Minuly rok jsem vysadila revu (asi 5 sazenic), nektere rostly vice nektere mene. Letos v unoru jsem je vyvazala v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika