Příspěvky uživatele - 6.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Blednoucí koi, 14.5.2015
Chtěl jsem se zeptat především pana Martina K. ale i ostatních čím krmíte tedy... co se vám zdá jako kvalitní především pro koi? chtěl bych jim nabídnout něco kvalitního... dobrého pro ně.
Blednoucí koi, 12.5.2015 Obsahuje fotku
tak právě se mi kapříka podařilo odlovit a prohlédnout. v jezírku to vypadá hůř než to ve skutečnosti je, žádné boláky, nic takového prostě ty šupnky stratily jen na určitých místech jakoby lesk a po prohlídce bych ho prohlásil jen jakoby za... celý příspěvek >
Blednoucí koi, 12.5.2015
koi je český, mám ho rok... jeho stáří jsou dva roky.vitamíny dávám od vodnáře, rybafit?typl bych, že nemocný bude, taková fakt nezdravá barva, no fuj.pro jedno koi bych až tak neplakal ale letos jsem investoval už i do "značkových" a to mi bude... celý příspěvek >
Blednoucí koi, 12.5.2015
krmim sera koi royal, sera pond color stick, vitakraft universal, a od jara přidávám rybafit od vodnáře.
Blednoucí koi, 12.5.2015
Zdravím všechny. prosím o radu. jsem začátečníkem v chovu jezírkových ryb. asi před měsícem mi začal pomalu ale jistě blednout jeden koi. byl krásně oranžový ogon a nyní je z něho jen vybledlé torzo. barva je velmi proměnlivá, nevypadá to jako vředy... celý příspěvek >
Zalévání vodou z jezírka, 27.4.2015
ahoj, já taky zalévám vodou co vypustím z filtru, mám super hodnoty co se týče čísel, je odstátá... což je zajisté super pro květiny a to hnojivo co obsahuje určitě taky není na závadu, teda si myslím pokud s tím zaléváte jen občas. spíše mne trápí... celý příspěvek >
Nejnižší potřeba litrů vody pro rybky, 27.4.2015
pánové, pan Štěch alias alcedor píše pro koi kapra cca 80cm rybí délky na 1m3...myslím, že to jde aplikovat asi na všechny jezírkové ryby... nejspíš by se to mohlo trochu víc zarybnit protože kojáčci jsou trošku prasátka.takže pokud mluvíte o... celý příspěvek >
Vitamíny na jaro?, 10.3.2015
zdravím jezírkové nadšence,  a žádám o radu, jaké vitamíny použít teď na jaře? našel jsem v různých článcích, že důležité je zejména přidávat vitamín C ale už nikde jsem se nedočetl v kterém přípravku je obsažen. když se podívám na složení... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 12.2.2015
ahoj, taky mám jezírko založené až loni v létě s čistě novou obsádkou koi a karasů. když občas dorazím k odvětrávacímu otvoru v ledu, docela často se stává, že se skoro všichni kapříci příjdou podívat, takže moc nechrápou, tak snad je to moc... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 9.1.2015
taky musím potvrdit spolehlivost obchodu Wiltec. zakoupil jsem tam uv lampu 36W a i dvěma náhradními zářiči mi vyšla pořád levněji než jsem sehnal u nás. a vypadá hodně masivně, žádný lacný plast. je fakt, že přišla s rozbitým válcem ale obratem po... celý příspěvek >
Husi krky, 31.12.2014
chtěl bych se zeptat kde konkrétně jste ty husí krky po 2,16kč koupil. nejsem zrovna z většího města a plánuju jich kupovat cca 2KM!.na netu jsem sehnal nejlevněji za 3kč, tak snad nějakým způsobem naznačíte... pls. děkuju.
Bio filtrace, 11.12.2014
moc děkuju pánové za příspěvky... p. Hrkal, Martin K- jezírko chlumec: moc pěkné, fakt pěkné- jste úžasný hračička. nicméně snad nebudu za špiona, když se dotážu ještě na Váš názor... názor kohokoli: jakým způsobem vést vzduch pod to médium?... celý příspěvek >
Bio filtrace, 10.12.2014
ještě dodatečné otázečka... bude ten vzduch přivedený pod ty husí krky mít i výrazný vliv na celkové okysličení vody v jezírku... tzn. jestli vynahradí případné vzduchování přímo v jezírku, tím, že se voda okysličí tímto způsobem už ve... celý příspěvek >
Bio filtrace, 10.12.2014
děkuji za příspěvek pane Hrkal. bezpečnostní přepady jsou zajisté potřeba a již vyřešeny. šlo mi o to jestli tato filtrace je nebo není dobře řešena???že to nebude horší, to jsem si celkem jist. je do tohoto bio filtru zapotřebí nasazovat... celý příspěvek >
Bio filtrace, 10.12.2014 Obsahuje fotku
jezírko.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika