Příspěvky uživatele - 6.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bio filtrace, 10.12.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, loni jsem postavil své první jezírko cca 12m3, zatím jsem tam měl jen jednoduchou kýblovou filtraci... zatím jakš takš fungovala ale na příští rok se chystám rozhodně vylepšit a zarybnit víc. zatím tam mám jen 10 malých karasů a 2koi, vše do... celý příspěvek >
Polystyrenove desky nebo stare okno proti zamrznuti jezirka?, 7.12.2014 Obsahuje fotku
detailněji provedení
Polystyrenove desky nebo stare okno proti zamrznuti jezirka?, 7.12.2014
plovoucí lexan
Polystyrenove desky nebo stare okno proti zamrznuti jezirka?, 7.12.2014 Obsahuje fotku
ano, ano... u těch menších jezírek je holt trošku problém. mám jen 120cm hluboké, chtěl jsem víc ale kvůli bohaté spodní vodě jsem raději nedělal. teď byly u nás už mrazy pod 5st. zapnul jsem miniaturní fontánové čerpadýlko, které je pod hladinou jen... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 5.12.2014
jo, jo to asi máte pravdu. rybník vznikl hlavně kvůli manželčině zálibě vše osázet rostlinama a tak jsme si dopřáli i jakože budeme mít vodní... no a aby se tam toho moc nelíhlo a neobtěžoval hmyz, tak že tam teda dáme pár karasů, pak že na to bude... celý příspěvek >
Biotec 18 screenmatic, 2.12.2014 Obsahuje fotku
taky právě plánuju přestavbu filtru... zatím jsem měl provizornně jen takovou kýblovku. teď budu zapojovat 4komorový gravitační s molitany, kartáči a za něj v zemi vybetonovaná, fólii vyvyřená a husími krky napěchovaná šachta, za ní ještě taková malá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika