Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 7.9.2015
Souhlasím, že plísní netrpí. Květopase ani padlí jsem na ní v životě neměla. Skvrnitost listů ano. Asi záleží i na vzdušnosti porostu (sazenice mám blízko sebe (20-25cm), ale řádky od sebe cca 40cm, písčitější zem, dodávám... celý příspěvek >
Japonský javor, 5.9.2015
Shaina se dá sehnat v e-shopech na netu, ale cca 540,- Kč, což mne zatím odrazuje  :-((                   Lída
Tip na nízký / přízemní keřík, 5.9.2015 Obsahuje fotku
První mne napadl Chamaecyparis pisifera Sungold, jen si myslím, že cypřišky jsou stejně jako túje jedovaté, ale že by ho některé zvíře chtělo žrát? To byste na zahrádce nemohla mít skoro... celý příspěvek >
Presádzané jahody, 3.9.2015
Staré trsy nepřesazujte, úroda by nestála za řeč, ale pokud máte odnože, tak si je zasaďte do truhlíků. Do zimy zakoření a budou příští rok plodit. Na zimu ale truhlík budete muset obložit nějakým polystyrénem, aby tolik nepromrzl, pokud ho nebudete... celý příspěvek >
Slivon, 3.9.2015
Pilatka švestková...
Pozdně letní jabloň - určení odrůdy, 2.9.2015
Jestli je to vaše jablko chuťově lahodné (a ne mírně nakyslé), tak by to mohl být ze Starklova výběru ten Desert. U mne pořád nechce udělat pořádná jablka, má je malá, ale chuťově moc dobrá (je tam znát... celý příspěvek >
Plíseň kaktusu?, 2.9.2015
Nové areoly jsou vždycky chlupatější, než staré .           Lída
Úžeh malin, 2.9.2015
Správně usuzujete, je to spálené sluncem. Mám také připečené maliny, které byly na ostrém slunci. Na části záhonu, která je po poledni stíněná švestkou, jsou plody větší, nespálené. Stejně tak ostružiny, které mám hned vedle. U nás jsou navíc plody... celý příspěvek >
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 1.9.2015
Místo pro výsadbu bych připravila jako pro každý jiný ovocný stromek - dostatečnou jámu, zem vylepšenou kompostem ke kořenům... Ono také záleží na tom, jakou půdu máte.           Lída
O co ještě doplnit seznam odrůd?, 1.9.2015
U hrušní budete asi muset počítat s důkladnou ochranou proti rzi hrušňové, pokud z nich něco budete chtít mít... Alespoň u nás je s tím problém a říká se, že je promořená celá republika ... celý příspěvek >
Pozdně letní jabloň - určení odrůdy, 1.9.2015
JG Red zraje o chlup (asi o 5 dní) později než "originál" JG a je o něco kyselejší. Měli jsme obě. ps - vyhrabala jsem staré Starklovy katalogy, v r.1993 měl v nabídce z jabloní sklízených v září James Grieve, Prima, Desert. JG Red nemá ani v... celý příspěvek >
Název rostlin, 1.9.2015
Devětsil?           Lída
Určení jabloní, 1.9.2015
Naroubovat...
Příběh jedné třešně, 31.8.2015
Vzhledem k tomu, že jsem Oulinskou také přesazovala třikrát, bych to na podzim zkusila.  Snažila bych se o co největší kořenový bal. Po přesazení hodně sestřihnout. Měla by přežít, ta má ryngle měla průměr kmínku 6-7cm, sice se na dva roky... celý příspěvek >
Poraďte rez mladých hrušiek, 30.8.2015
V marci.           Lída
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika