Příspěvky uživatele - 135.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Naklíčené cibule tulipánů a narcisů - jak vysadit a co se s nimi letos stane?, 10.4.2016
A to já si myslím, že ještě zjara vykvetou. Květ je v cibuli již založený od minulého vegetačního období. Jinak souhlasím s KUKYm: vysadit normálně a na léto nevyndavat. A za vegetace důkladně přihnojit (opakovaně přihnojovat třeba... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci, 10.4.2016
Téměř s Lídou souhlasím: také jsem pro nízkou srdcovku (snad Dicentra eximia) zběhovec (červenolistý) a to žluté nevidím jako květy, ale rašící vršky výhonků žlutolisté vrbiny penízkovité (a květy tam žádné nevidím) další vrbina -... celý příspěvek >
Název rostliny, 25.4.2015
Nejspíše R.s. (Někdo jistě doplní nebo mne opraví). Josef. (Případně to do 24 hodin doplním ).
Pestovanie mrkvy z vlastných semien, 25.4.2015
Jen pro doplnění a upřesnění: "Zádná miříkovitá není jedovatá..." Co třeba bolehlav plamatý? Dále myslím, že sem patří rozpuk jízlivý a snad je jedovatá i halucha vodní...  Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika