Příspěvky uživatele - 179.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila k baraku, 27.4.2015
Hoši tak jsem to rozhodl. Dolmar PS 420 kvalitní farma oproti Stihlu nebo HQ se nedá srovnat, kartry z hořčíku, stabilní konstrukce, a cena velmi solidní. Takže Domar Hoší díky za pomoc
Pila k baraku, 23.4.2015
Servisáka na měsíc poslat možná ,kvalita plastů že jsou ostré hrany, a špatně to lícuje na sebe víz kryt filtru.Další - že se ten vrchní kryt špatně nasazuje jde to opravdu ztuha(Hoši zlatá ms-210-230-250). A k té páčce sytiče, když jsem ji... celý příspěvek >
Pila k baraku, 21.4.2015
Musel jsem stále odvzdušnovat, servisák říkal že když nebude mazat tak vzít jehlu a strčit ji do dirky u řetězky (odvzdušnovák) a mazal jsem M6a převodákem, BIO olej bych nenalil ani do kamen. Kvalita plastů a nejhorší páčka sytiče ta byla na prd... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 10.3.2015
Dobrý den chystám se změnit povolání a jít do lesa na plný uvázek a potřebuju pilu jednu univerzální jedině HQ nebo Stihl Zaujímal by mě váš názor na tyto pilky respektivě která z nich je nejvýhodnější. Stihl ms-461/HQ-576xp/HQ-372xp Jen... celý příspěvek >
Prilba k motorove pile, 17.2.2015
Zdravim jen podotýkám mám doted Stihl Extrem nejvyší řadu ale popravdě přilba nepovedená ty drátky u sluchátek stojí za... hrozně špatně se se sluchátky manipuluje, celkově ta přilba je hodně nedomakaná třeba štít příjde mi krátky a kouká mi zněj... celý příspěvek >
Stihl 261 C-M nova na inzerat, 12.1.2015
Stihl ms271 mohu jen doporučit, výkon ti na palivo bude bohatě stačit, váha je též optimální a cenově přijatelená
Pila do probirky a na tezbu, 5.1.2015
362 bude určitě dobrá pilka známý ji má v provedení CMVW (Mtronic s vyhříváním) a je naprosto spokojen, Popravdě od Stihlu mě ještě nikdy nezradil žadný stroj a to jsem jim kolikrát naložil víc než je zdrávo ale vynahrazuju to kvalitní udržbou.PS... celý příspěvek >
Husqvarna 576Xp nebo Stihl ms441?, 16.9.2014
Dobry den prichazim s prosbou kterou pilu koupit 576 nebo 441 doted jsem mel Stihl ms 361 a chci uz neco vetsiho.V lese delam vetsinou vetsi drevo buky.duby. ale i meky vetsinou metr prumery. Za kazdy typ predem diky
Protipořezové kalhoty, 10.9.2014
Professional nejsou špatné taky jsem je měl ale jsou takové nic moc, Stihl Economy nevypadají špatně ale vlastnosti nic moc.Samozřejmě nechci žádné jako Husqvarna Technical Extreme sice pěkně padnou krásně se vnich hýbe ale za tu cenu bych měl... celý příspěvek >
Protipořezové kalhoty, 9.9.2014
Zdravím Všechny lesáky, chtěl bych se zeptat jaké nejlepší kalhoty se dají k pile koupit, Doted jsem měl Proless lacláče, ale už jsou dost opotřebované tak chci nové nejlépe s laclem a nebo s kšandami, hlavní je pro mě pohodlí, větrací otvory a... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 3.9.2014
Mám Stihl Standard a nemohu vynachválit větrací otvory kapsy už na zip nikoli na sichů zip tudíž nemáte v kapsách piliny i proti lehkému dešti ideální velké vyšité logo STIHL na zádech, není to jako Stihl economy plus to byl hadr tohle už je super a... celý příspěvek >
Stihl ms661, 2.9.2014
Hoši se Solem běžtě do...,možná pily OK ale servis v Mountfieldu mě příde nelogické kdyby měl aspon větší sít servisů jako Stihl a HQ. Sice za ty prachy bych ty Sola měl dvě ale za mě Solo Ale hoši Solo 681 je tak výkonem srovnatelná s... celý příspěvek >
Stihl ms 441 kontra ms 461, 18.6.2014
Díky za radu ale do Husqvarny nejdu ani za boha, u 461 je výhoda že mohu nasadit delší lištu když bude potřeba, slyšel jsem od známýho co má ms441 a jede sní v těžbě že jsou prý problémy s praskáním pružin.Na 461 zase tolik lidí názor nemá jelikož se... celý příspěvek >
Stihl ms 441 kontra ms 461, 17.6.2014
Zdravim všechny lesáky a ostatní dřevaře chci si koupit jednu z těchto pil cenový rozdíl necelých 1500,- rozdíl výkonu ms461 o 0.2kW silnější a o 0.1kg těžší.Ale v porovnání ms461 nemá tolik vychitávek jako např: 2mix.M-tronic a podobně.Prosím o... celý příspěvek >
Stihl ms210 nejde do otáček, 6.4.2014
Zdrávim řeším problém ohledně této pily ms210,když ji nastartuji a poté přidám plyn pila chcípne.Nevíte prosím kde nastal problém? Řekl bych že to bude něco s karburátorem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika