Příspěvky uživatele - 122.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnice roční v trávníku, 20.4.2015
Dobrý den, pokud Vám toto funguje tak super, mne bohužel ne. Herbicid Targa Super mám poměrně dost vyzkoušený. Naposledy jsem jej na eliminaci jílku vytrvalého a lipnice luční, záměr byl vytvořit monokulturu kostřav. Ano kostřavy jsou více méně... celý příspěvek >
Lipnice roční v trávníku, 20.4.2015
Každopádně závlaha má na lipnici jasný vliv, vyrýpněte ji a podívejte se jak hluboký má kořen, sám to tedy vidíte i když možná určitou roli zde bude sehrávat také stáří trávníku a schopnost lipnic vyklíčit. Bohužel často jsou lipnice do nového... celý příspěvek >
Travní směs, 20.4.2015
Dobrý den, vesměs bylo již přede mnou popsáno, díky vysokému obsahu jílku vytrvalého, který je vysoce konkurečním druhem s rychlým klíčením cca 5 - 10 dní podle podmínek a vláhy jsou schopné tyto směsi rychleji vyplnit poškozená - holá místa v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika