Příspěvky uživatele - 235.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semenáček broskvoně?, 20.5.2015
ok, tak o co se jedná? Listy to má stejné jako broskvon
Semenáček broskvoně?, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, je na obrázku semenáček broskvoně? Nebo je to nějaký plevel? díky
Usychajici mlada hrusen, 19.5.2015
ok díky za radu. Dostal jsem ji až v květnu, takže jsem se bál ji ostříhat. Má se to dělat na jaře. Mám ji na den ve vodě, je to ok?
Usychajici mlada hrusen, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Omlouvam se to byla jablon tohle je spravny obrazek
Usychajici mlada hrusen, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Obrazek hrusne
Usychajici mlada hrusen, 19.5.2015
Dobry den, koupil jsem novou hrusen. Hrusen cestovala 1den ve velkych horkach. Po prijezdu mela listky hodne povadle. 1 den jsem ji nechal namocenou ve vode, ale listky se jen trochu vzchopili. Ted uz je to 3 tydny a hrusen se stale nechce probrat... celý příspěvek >
Zcernala hrusen, 15.4.2015 Obsahuje fotku
Zcernala hrusen
Zcernala hrusen, 15.4.2015
Zdravim, na podzim jsem vysadil hrusen Wiliamsova viz obrazek. Ted jsem zjistil ze cast kmene zcernala a nektere vetve nejsou dostatecne hydratovane. Dal jsem ji dnes na den do vody, myslite ze muzu hrusen zachranit, nebo to uz ma spocitane? Pripadne... celý příspěvek >
Nepůčící hrušeň po podzimní výsadbě, 6.4.2015
to udělat můžu, ale vidím to asi jako poslední řešení. Otázka je kdy už je načase to vykopat a hodit na den do vody, aby nebylo pozdě? Jak to jednou zaschne, tak je podle mne stromek K.O. nebo ne?
Nepůčící hrušeň po podzimní výsadbě, 6.4.2015
Díky za radu Josefe, máte pravdu to očko jsme měl střihnout na druhou stranu, školácká chyba. Je teď chladné počasí, takže možná proto to nechce rašit. Jak dlouho to tak může vydržet, než bude stromek K.O:? Do konce dubna? Vím, že občas stromky po... celý příspěvek >
Nepůčící hrušeň po podzimní výsadbě, 5.4.2015 Obsahuje fotku
Zdravím odborníky, mám dotaz na podzim jsem zasadil hrušeň viz obrázek, koncem března jsem ji zkrátil na tři očka, ale zůstal mi tam pouze jeden pupen. Zkrátil jsem ji na tři očka, protože se to tak doporučuje. Ty větve které jsem zkrátil ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika