Příspěvky uživatele - 80.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 18.3.2008
Letos jsem poprvé objednávala od firmy Basik- rostlinky i hlízy přišly pěkné a velice dobře zabalené. Po teto zkušenosti mohu jenom doporučit. I komunikace s firmou byla výborná
Alstromerie, 18.3.2008
Alstromerie jsem si dovezla od paní ze Slovenska z Dunajské Stredy, kde je pěstují ve foliovníku. Dala mi hlizy, ktere jsem zasadila, přes léto krásně kvetly, na zimu je přikrývám netkanou textilií a chvojím a už je to tak 4 roky a zatím nevymrzly.... celý příspěvek >
Brambořík břečťanolistý a mulč, 17.3.2008
Pokud mate nějaky dotaz na p. Krulicha, který vždy v dost krátké době a hlavně ochotně odpoví na jakýkoliv dotaz, tak zkuste na www.zahradnictvikrulichovi.cz, kde se v sekci poradna můžete zeptat co Vas zajímá. Zároveň má i zásilkový obchod s... celý příspěvek >
Brambořík břečťanolistý a mulč, 31.10.2007
Také jsem moc touzila mit na zahrade bramborik - koupila jsem hlizku na podzim - na jaře nic nevyrostlo, tak jsem ji hledala, ale nenašla. Na jare jsem koupila novou, ale ta take nerostla - až jsem objevila zahradnictví Krulichovi, kde mně p. Krulich... celý příspěvek >
Nedostupná cibulovina Lužanka, 8.10.2007
Ja jsem si letos tuto kvetinku koupila jako novinku v nasem zahradnictvi. Prodavacka rikala, ze je to novinka a vlastne o ni nic nevi, tak jsem si opsala jmeno a na Internetu jsem zjistila, ze je to podzimni kvetinka Luzanka. Je to asi mesic co jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika