Příspěvky uživatele - 250.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohrazení jezírka pro želvy, 8.6.2011
Mám každoročně 1 želvu mapovou a jednu nádhernou v jezírku zhruba o dvojnásobném objemu než vy a nad plůtkem jsme dlouho přemýšleli, ale nic nefunguje!!! Želvy jsou zdatní lezci a plíšek by musel být vysoký cca 0,5m a dokonale hladky, aby se po... celý příspěvek >
Lipnice, 30.4.2008
Dobrý den, minulý rok jsme založili nový trávník. Nyní se na některých místech objevuje taková nevzhledná tráva, která tvoří větší koláče, hodně nakvétá a docela rychle se rozmnožuje. Podle obrázku nejspíš jde o lipnici. Neví někdo jak se této... celý příspěvek >
Zelená rekloda, 29.4.2008
Dobrý den, koupila jsem si zelenou renklodu a dnes jsem zjistila, že je cizosprašná. Jsem úplný laik, ale zřejmě tedy budu muset koupit ještě jednu? Nebo může jako opylovač sloužit jiný ovocný strom?  Je možné, že se renkloda oplylí i ze... celý příspěvek >
Hojivo Travin, 18.3.2008
V září minulého roku jsme zaseli po náročných příspravách nový trávník. Tráva se celkem ujala, i když bude ještě nutno někde dosít. Na podzim jsme ještě stihli trávu posekat. Teď chceme nějakým způsobem zničit plevel, který se v trávě objevil. Začala... celý příspěvek >
Změna barvy thují smaragd, 7.11.2007
Koncem září jsme zasadili živý plot z thují smaragd - thuje asi 70 cm vysoké. Přidali jsme tabletové hnojivo, zafóliovali, zakůrovali a pilně zalévali. V poslední době se mi zdá, že thůje už nemají tak svěže zelenou barvu, ale mají nádech... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 28.8.2007
Jedná se o velkou něměeckou zahradnickou firmu - podívejte se sem http://www.ahrens-sieberz.de/
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika