Příspěvky uživatele - 51.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2015, 10.5.2015
Melounoviště 2015  Drmit; Huslenky (okres: Vsetín) kr.Zlínský Beskydy391-420m.n.m (9) - xxx.xxx.51.55 (?)  10.5.2015 20:36 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) To letos nikdo nepěstuje melouny,... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 30.3.2015
No, tak to vypadá, že letošní melounoviště asi moc aktivní nebude, což je fakt škoda. Letos to vypadi asi jen na pár nadšenců než bohatou diskuzi ale nevadí. Ale k temátu, tak zhruba po týdnu mě už vylézá většina semínek. A zajímavé že ty co jsem... celý příspěvek >
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 27.3.2015
Ne, jen jako hobby, abych věděl co všechno můžu dokázat vypěstovat na Valašsku a tak. Proč myslíte že by mě to mělo živit?
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 26.3.2015
Jejda tak snad z toho aspoň něco bude když to naroubuju :-).. a chtěl bych to pěstovat venku, viz: Melounoviště 2015 tam jsem to celkem slušně rozepsal a popsal tak snad. To teda bude kombinace, meloun z hybridního semínka z kupovaného melounu... celý příspěvek >
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 26.3.2015
děkuju za odpověď, tak snad to nejsou hybridy, ale nějaké velké, kvalitní, nané a hlavně sladké molouny
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 25.3.2015
Asi jsem velký amatér, ale chtěl bych se zeptat. Jaký je prosím rozdíl mezi těma hybridními a nehybridními druhy melounů?  Děkuji za odpověď 
Pěstování melounů ze semínek z kupovaného melounu, 24.3.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Přes léto jsme kupovali melouny a pecky jsme asi z 5 různých druhů melounů schovávali, dá se to poznat hlavně podle odlišné barvy a velikosti semínek. Takových různých druhů neznámích semínek jsem si ještě dnes... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 23.3.2015
Tak člověk musí taky počítat s vnějšími vlivy v domě které budou řídit rychlost klíčení a růst sazeničky, v mém případě je to hlavně teplota, kdy už prostě vím, že při naší teplotě normálně kolem 17 stupňů, když se zatopí, ale to teď na jaře už... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 23.3.2015
no tak to nevím, ale doufám že letos aspoň něco . Jinak ještě sem zapomněl dodat že to budu pěstovat na černé netkané textilii tak myslím že to asi tady docela pomůže 
Melounoviště 2015, 22.3.2015
Zdravím, jsme tu nový. V minulích letech se mě moc nedařilo, dělal jsem spoustu chyb, ale chybama se člověk učí a snad jsem to letos vypiloval k dokonalosti. :)  Před dvěma týdni jsem už nasadil semínka melounu CRIMSON SWEET a ještě pár... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika