Příspěvky uživatele - 208.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadené švestky, 30.3.2015
Mívám každý rok na horní straně listů švestek výrůstky, takové bradavičky asi 2-3mm vysoké. Jdou hustě vedle sebe a pokrývají až 70% plochy listů. Nevím si rady co s nimi, jak se jich zbavit. přece jen jde o modré zlato. Poraďte mi prosím co je to... celý příspěvek >
Destilát z kukuřice, 11.2.2015
Tady je dobrý návod a amylazu pro štěpení škrobu lze běžne koupit na ebay,
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 26.1.2015
Vrátím se k původnímu dotazu. Mám také velmi plodnou pozdní hrušni. Při sklizni (na hranici opadu listí) jsou hrušky velmi tvrdé s výrazně nezralou chutí. Zpracovávám je na destilát takto: nechám hrušky dozrát ve sklepě. Hrušjy dozrávají okolo... celý příspěvek >
Švestkový kvas, 19.9.2013
Bezproblémů. Jen je lepší nachystat první sběr tak aby měl co největší objem, ten zakvasit a pak postupně pčidávat kvalitní, zralé - nejlépe přezrálé ovoce bez hnilob a plísní.. Je mnohel lepší nechat kvasit 1x 100l objem v celku, než 2x50lirtů.... celý příspěvek >
Lavička Schönbrunn, 30.10.2012
Byli v prodeji v Bazaru v Brně za 250 /kus.
Lavička Schönbrunn, 27.6.2012
Dovětek - musím ještě doplnit, že bočnice jsou z Al slitiny. Není to litina. Malé nálitky mají přesný rozměr 27x27mm a hlavně nejsou v rovině. Jejich horní plochy mezi sebou svírají úhel. Proto si myslím, že to nebude konstrukce se třemi... celý příspěvek >
Lavička Schönbrunn, 26.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dostal jsem bočnice (levá a pravá) lavičky Schönbrunn. Je mi zřejmé podle nálitků jak upevnit desku opěradla, první a čtvrtou desku sedáku. Pro tyto desky jsou nálitky dostatečné. Avšak jak upevnit prostřední dvě desky sedáku nemůžu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika