Příspěvky uživatele - 53.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uplatnenie zaruky na slovensku pri kupe v cesku, 30.11.2015
Zdravim vas vie mi niekto poradid mam moznost kupit pilu husqvarna alebo stihl len neviem ako to bude so zarukou ci mi to uznaju aj na slovensku... ma niekto skusenost dakujem za Radu.
Motorova Pila Husqvarna 371, 19.7.2015
zdravim vas budu to asi semeringy na kluke.
Pomoc s výběrem pily Stihl x Husqvarna, 23.3.2015
Zdravim vas no kazda pila ma nieco do seba no podla mna vsetky su dobre okrem tej 135 mne sa to nepacilo po tyzdni som ju predal mame staru 137 myslym a ta pila maka stale 135 oproti 181 nemala sancu aj ked bola nova 181 ma 2,5roka odrobene v... celý příspěvek >
Ako zabehnut Stihl MS 362 C-M VW, 22.3.2015
Manual mam no tam pise ze 3nadrze bez zataze, no takto sa zabehavali stare pily, dnes som skusal takto na volnobehu zohriat po zohriati par tenkych klatikov porezat zas poklepat, porezat trochu potom som ju vypol ked vychladla tak zas poklepat a zas... celý příspěvek >
Ako zabehnut Stihl MS 362 C-M VW, 22.3.2015
Zdravim vas ako dobre zabehnut tuto stihlku ked uz tam je ten m-tronic, mam ju klasicky nechat klepat a sem tam pridat ci ako?? Diky za rady a vase skusenosti stou pilou do teraz som mal vzdy len karburatorove pily.
Preco vyzera husqvarna 543xp ako cina?, 10.2.2015
Zdravim vas to stymi fotkami mate pravdu je to skutocna cina ja som si myslel ze je to stara dolphina ale lepsy obraz ukazal ze niekto chcel oj.bat ze je to uusqvarna tak pekny pokus... a kttomu ze cina napodobnila husqvarnu je omyl mam osobne na... celý příspěvek >
Pily Patriot, 10.2.2015
zdravim vas je to cina iba mtf ich predava ako svoje pozrite sa na pily hecht alebo gude a uvidite su tam len vylepsene detaily a zmena farby.
Preco vyzera husqvarna 543xp ako cina?, 10.2.2015
zdravim vas preco husqvarna napodobnila cinanou pilou 543xp?? ked som ju dnes mal v ruke tak okrem vykonu, delenia retaze a mensych vzhladovych zmien vyzera ako cina hecht 937 alebo gude 400 inac zenoah ma presne taku istu iba ze je ina rozdiel vo... celý příspěvek >
Husqvarna 268, 7.1.2015
zdravim vas idem kupovat staru husqvarnu 268 po generalke od stareho opravara, chcem vediet nejake informacie ako zistim rok vyroby podla stitku?a od kedy sa vyrabal tento typ pily? dakujem za skoru odpoved. s pozravom lukas.
Jonsered 670, 5.12.2014
zdravim vas ma niekto nejake informacie o pile jonsered 670 super II... pila ma aj vyhrievanie neviem kolko moze mat rokov a neviem najst nejaky nakres ake diely na nu pasuju podla mna je to ako husqvarna 272 no neviem ani vykon ani parametre poradi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika