Příspěvky uživatele - 14.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naučit slepice do kurníku, 6.4.2017
celkem je 10 slepiček koupené u jedné firmy, jak je rozváží po vesnicích. dneska jsem je zkusila znova pustit a až na jednu šly hezky samy do kurníku. Takže to chtělo jen trochu času a možná i zabral "zarach" v kurníku. Kurník mají veliký, je to... celý příspěvek >
Jak naučit slepice do kurníku, 3.4.2017
Dobrý večer, v pátek jsme si dovezli slepičky. 16-20týdnů staré.  zatím bojujeme s večerním odchodem do kurníku. Většina se jich schová za nádrž, tak je přenesu do kurníku, ale tři začaly večer před setměním zdrhat k sousedům. Přistřihli... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač pondovac 4, 28.3.2015
tak mi to nedalo, objednala jsem ho a jsem naprosto nadšená. Splnil vše co jsem od něj očekávala. Takže radost veliká :)  Katka
Jezírkový vysavač pondovac 4, 19.3.2015
Chtěla bych slyšet váš názor na tenhle vysavač. Je dobrý? Stojí za to si ho pořídit na údržbu jezírka? děkuji 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika