Příspěvky uživatele - 234.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je mojej morusi?, 31.7.2008
Tak muruši vykopej, spal a vysaď tam borovicu.
Co je mojej morusi?, 30.6.2008
Dobrý den, mám také ten samý problém, že na listech moruše převislé se objevují skvrny. Prosím poraďte mě, kdy a čím bych měl stromek moruše ošetřit, aby se na listech tyto skvrny již neobjevovaly. Moc děkuji
Moruše - pěstování, 14.3.2008
Děkuji Vám moc za odpověďi na mé otázky, jsou pro mě cenné a doufám, že budu mít radost při pěstování stromu moruše. S pozdravem Oldřich Lobpreis
Moruše - pěstování, 13.3.2008
Moc Vám děkuji za informace a prosím ještě jednu radu. Kdy je vhodné zasadit stromek moruše, aby došlo k úspěšnému růstu. Děkuji a s pozdravem Oldřich Lobpreis
Moruše - pěstování, 10.2.2008
Dobrý den a moc prosím o radu. Rozhodl jsem se zakoupit strom moruše keřovité (takže ne bílé). Poraďte mi, jak velký stromek bych měl koupit pro úspěšný růst a jaká by byla vhodná odrůda (zahradu mám kousek od Brna u obce Tišnov)... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika