Příspěvky uživatele - 145.255

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila na špalkování, 30.1.2015
Děkuji všem za užitečné rady a končí diskuzi. Jestli vás zajimá jak jsem se rozhodnul - tak vzhledem k tomu, že musím koupit nové řetězy a lišta 18" má už taky něco za sebou tak koupím 20" lištu a pár řetězů no a budu řezat dokud to pila vydrží. Při... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 28.1.2015
Ta MS-660 se mi líbila, bohužel už je prodaná.
Pila na špalkování, 27.1.2015
Já vím, ale když jsem pilu kupoval tak jsem netušil co všechno s ní budu řezat, je to moje první pila. Ale jak tu říkal jeden z diskutujicích, řezat bude stejně jen jedna a Hq 455 má jednoduchou výměnu lišty bez nářadí a je to otázka chvilky. Taže... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
Po přečtení vaší diskuze uvažuji, že dám té svoji 6ti leté Hq 455 Rancher ještě šanci a pořídím si k ní ještě třetí řeznou soupravu 20" k řetězce.325, ale s drážkou 1,3mm(hranatý řetěz?) ať to švihá. Všechny kmeny nemají 70-80cm takže přehodím lištu... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
Ta Hq 365 byla moje první volba, ale píšete, že se dělá s novým motorem X-Torq a že se musí počkat až vyladí dětské nemoci. No já ho mám na své Hq 455 Rancher už 6tý rok a neměl jsem s ním nejmenší problém? 576XP je krasavec, ale na ni fakt nemám.
Pila na špalkování, 26.1.2015
Dobrý den, poraďte mi prosím která pila Husqvarna by byla pro mě vhodná na špalkování stromů. Řežu cca 100 stromů za rok, převázně listnaté, hlavně buk o tloušťkách od 40 do 80cm. S Husqvarnou mám dobrou zkušenost, tak proto.  Děkuji. Vrána.
Rajčata - divné zbarvení listů, 22.5.2014
Tak jsem to prozkoumal důkladně. A nevidím tam vůbec nic. Ani trus ani žadne pohybující se věci nebo broučky... ani s lupou ani bez :)  Nemám třeba ty škaredé listy odstřihnout? 
Rajčata - divné zbarvení listů, 22.5.2014
Jak jsem psal, žadne broučky tam nevidím na nich
Rajčata - divné zbarvení listů, 22.5.2014
Taky myslím že to není ze sluníčka protože to tuším začlo dělat jak tyden pršelo. Ted už jsou teda venku ale slunko tam je tak od 15 do západu.  Třasenky? A co s tím mam dělat? Jak se to stalo když jsem je měl doma.
Rajčata - divné zbarvení listů, 22.5.2014 Obsahuje fotku
Pridavam foto
Rajčata - divné zbarvení listů, 22.5.2014
Už to začly dělat i nově narostlé listy. Jako kdyby to začlo u tech nejstarších listu vždycky.
Rajčata - divné zbarvení listů, 20.5.2014
Žadny brouček tam není. Ono se to udělalo ještě v době kdy byly v kelimku od jogurtu, ted jsou přesazene do velkeho už.
Rajčata - divné zbarvení listů, 20.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, vysadl jsem si na balkon rajčata co jsem vypěstoval od semínka ale asi mají něčeho nedostatek nebo se jim něco nelíbí a neívm co to je. Nějak se jim divne zbarvují listy.  Posílam foto jestli někdo nevíte co to nahodou... celý příspěvek >
Nedaří se výsev čehokoliv v pařeništi, 19.2.2014
Zdravím, v prvé řadě se omlouvám, pokud se jedná o duplicitu. V druhé řadě se mi prosím nesmějte, jsem hooodně velký začátečník :-) Chtěli jsme si letos předpěstovat v domácích pařeništích zeleninu. Rajčata, papriky, ale třeba i "hloupý"... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika