Příspěvky uživatele - 146.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
Něco z plastu? ;-) Nám slimáci nepožírali kapradí, ani hosty.
Co teď s rychlenými cibulovinami a primulkami?, 27.2.2015
Bezva, dám je ven, u nás valně ani zamrzlá zem nebyla.
Co teď s rychlenými cibulovinami a primulkami?, 26.2.2015
Dobrý den, cibuloviny odkvetly, listy už polehaly, žloutnou.  Primule jsou už taky odkvetlé a bídné. Víc na jaře bych je vrza do záhonu, ale co teď? Mrazy ještě můžou přijít, ikdyž asi nijak závratně silné. Dát do hlíny na zahradě, nebo... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 24.2.2015
No, "nic tam nedáte" je diskutabilní, protože každý velkou zahradu nemá, ale už bych ho nekoupila, neosvědčil se mi.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 24.2.2015 Obsahuje fotku
Bunkr.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 23.2.2015
Já už jsem to tady někde popisovala - je to fajn do té doby, kdy pojmete myšlenku, že kompost přehážete. Musíte ho rozložit, sice má pěkná otevírací dvířka, ale ty po otevřeí už nikdy nezavřete a stejně toho moc takto nevyšťouráte. Takže ho... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 23.2.2015
Přeházet kompost a (opět) proklít plastový kompostér. Letos se ho snad konečně zbavím.
Co budeme sázet do truhlíků na jaře?, 14.2.2015
Oživuji pravlákno s dotazem - nevšimli jste si při prohlížení kataloů nebo nabídek zahdradnictví, kde by měli muškáty buď žluté, tmavě žluté, meruňkové - prostě něco v této barevné řadě? Před pár lety je nabízeli, ale teď vidím všude jen růžové,... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 8.2.2015
Ať si hoduje, kdo chce. :-)
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 8.2.2015
Zanést zeleninové zbytky do kompostu. :-)
Vhodná keříčková odrůda rajčat do nádob, 3.2.2015
Ale tak třeba je mají vyzkoušené, že u nich jdou nejlíp a nechytají  nemoci.
Maliny v květináči - přesazování, 30.1.2015
No a je to tedy beztrnné?
Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
Výběr v sazenicích není nikde nic moc, obvykle je na cedulce: "rajče salátové" či podobná nicneříkající informace.
Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
Já to myslela všeobecně, ne na toho konkrétního pisatele. Ale nedá se přidat příspěvek jen tak na konec debaty (nebo to nevidím jak) - jen to k někomu přivěsit. Tak jsem to přiklikla k tomu, který byl v tu dobu jako poslední. :-)
Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
A UŽ? :-) Už máte něco vyseto?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika