Příspěvky uživatele - 147.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netkaná textilie - škodlivost?, 4.8.2018
S tou kohoutkovou vodou bych to taky neviděl do budoucna moc růžově: Voda v Česku se kvůli sinicím a pesticidům stává neupravitelnou, varoval expert Osobně uvažuju o zakopání plastových monolitických nádrží do sklepa na dešťovku.
Česnek v únoru do země?, 31.1.2018
Loni jsem zasázel část Benátčanu o měsíc později než standatrní mikulášský termín a česnek byl o dost menší, ale zem byla hned po sázení dost promrzlá a některé stroužky mi mráz vytáhl, teď to s počasím vypadá podobně, v noci kolem -6 a před den... celý příspěvek >
Odstranění 2 kůry, 15.1.2015
No a já to asi budu muset u sadu začít dělat taky, díky teplé zimě mě cosi ožírá pod kůrou stromy, klidně metry, do jara čekat nemůžu, možná proto pomůže to vápno nebo je něco účinnějšího???Díky za info. Kvůli mrazům je bílení ale blbost, účinnější... celý příspěvek >
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 7.1.2015
Musím říci, že po přejetí ultrazvukem není prostě slivka tak ostrá, nemusím dlouho odvětrávat, tzn. zůstane více vonných komponent, tzn. bude lépe znalci hodnocená. Četl jsem o vylepšení působením slunečních paprsků přes křemenné sklo-údajně... celý příspěvek >
Slivovice z odpeckovaného kvasu, 18.9.2014
a co když je tato jemnější nevhodná na uskladnění a již za pár let bude nevýrazná, ale pro někoho to bude možná ještě lepší+třeba dodání sušených švestek zase chuť zvýrazní.Osobně odpeckovávám jen menší část podle času, spíše poctivě promačkávám,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika